Savaş Oyunları

Savaş Oyunu Battle Prime

Mobil savaş oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Battle Prime çok oyunculu 3. şahıs nişancı oyunu yakın zaman içinde telefonlarımıza geliyor. Battle Prime oyununu sizler için tanıtacağız. Gelin Battle Prime savaş oyununda sizleri beler bekliyor ve nasıl bir oyun olacak bakalım.

Battle Prime, takım olarak savaşlara girebildiğiniz 3. şahıs görüş açısıyla savaşmanızı sağlayan çok oyunculu bir savaş oyunudur. Birbirinden farklı sınıflar ve silahlarla rakibinizi alt etmeye çalışacaksınız.

Prime seçimi

Battle Prime oyununda sınıf benzeri bir yapı var. Prime, savaşacağınız avatarınız oluyor ve her biri kendine özgü özelliklere sahip. Daha hızlı veya daha güçlü gibi. Savaş tarzınıza göre seçiminizi yapıp savaşa girin. Taktiklerinizi seçtiğiniz Prime’a göre belirleyin. Bir çok oyunda bu özellik sınıf olarak geçiyor ve sınıfların kendilerine özgü yetenekleri oluyor. Savaşa girerken Prime seçiyorsunuz ama öldüğünüzde yeniden canlanırken Prime değiştirmeniz mümkün. Oyun içinde savaşın şiddetlendiği yerlerde gidişatı değiştirmek için Prime değişikliği yapabilirsiniz.

Battle Prime

Savaşlar

Savaşlar 6v6 gerçekleşiyor. Bir çok oyunda 5v5 olan bu sayı Battle Prime mobil savaş oyununda 6’ya çıkarılmış. Bu açıdan aksiyonun dozunun biraz daha yükselmesi muhtemel. Savaşı kazanmak için daha fazla puan toplamanız gerekiyor. Bu sayede takımınız kazanıyor.

Ödüller ve Grafikler

Battle Prime mobil savaş oyunu, oldukça iyi grafiklere sahip bir oyun olarak dikkat çekiyor. Haritalar ve karakterler oldukça ayrıntılı bir şekilde çizilmiş ve sizi mest edecek türde görülüyor. Bununla birlikte oyunda ödül sistemi de bulunuyor. Kazandığınız her maç neticesinde zirveye bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe yeni geliştirmeleri açmanız da mümkün.

Oyunu indirmek ya da ön kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Battle Prime
Battle Prime
Geliştirici: Press Fire Games
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı Oyunu

Respawn Tek Oyunculu Fps Üzerinde Çalışıyor, Ama Bunun Yeni Titanfall Olmayacağı Kesin

AksiyonSavaş Oyunları

FromSoftware'in Armored Core 6 Çıkışı Yaklaşmış Olabilir, Ekran Görüntüleri ve Bilgi Sızıntısı

Haber

Sniper Elite 5 2022'de geliyor, Xbox Game Pass'ta birinci gün oynanabilecek

Battlefield 2042

Battlefield 2042 Bir Haftada 4 Milyondan Fazla Sattı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir