Savaş Oyunları

Savaş Oyunu Battle Prime

Mobil savaş oyunlarına bir yenisi daha ekleniyor. Battle Prime çok oyunculu 3. şahıs nişancı oyunu yakın zaman içinde telefonlarımıza geliyor. Battle Prime oyununu sizler için tanıtacağız. Gelin Battle Prime savaş oyununda sizleri beler bekliyor ve nasıl bir oyun olacak bakalım.

Battle Prime, takım olarak savaşlara girebildiğiniz 3. şahıs görüş açısıyla savaşmanızı sağlayan çok oyunculu bir savaş oyunudur. Birbirinden farklı sınıflar ve silahlarla rakibinizi alt etmeye çalışacaksınız.

Prime seçimi

Battle Prime oyununda sınıf benzeri bir yapı var. Prime, savaşacağınız avatarınız oluyor ve her biri kendine özgü özelliklere sahip. Daha hızlı veya daha güçlü gibi. Savaş tarzınıza göre seçiminizi yapıp savaşa girin. Taktiklerinizi seçtiğiniz Prime’a göre belirleyin. Bir çok oyunda bu özellik sınıf olarak geçiyor ve sınıfların kendilerine özgü yetenekleri oluyor. Savaşa girerken Prime seçiyorsunuz ama öldüğünüzde yeniden canlanırken Prime değiştirmeniz mümkün. Oyun içinde savaşın şiddetlendiği yerlerde gidişatı değiştirmek için Prime değişikliği yapabilirsiniz.

Battle Prime

Savaşlar

Savaşlar 6v6 gerçekleşiyor. Bir çok oyunda 5v5 olan bu sayı Battle Prime mobil savaş oyununda 6’ya çıkarılmış. Bu açıdan aksiyonun dozunun biraz daha yükselmesi muhtemel. Savaşı kazanmak için daha fazla puan toplamanız gerekiyor. Bu sayede takımınız kazanıyor.

Ödüller ve Grafikler

Battle Prime mobil savaş oyunu, oldukça iyi grafiklere sahip bir oyun olarak dikkat çekiyor. Haritalar ve karakterler oldukça ayrıntılı bir şekilde çizilmiş ve sizi mest edecek türde görülüyor. Bununla birlikte oyunda ödül sistemi de bulunuyor. Kazandığınız her maç neticesinde zirveye bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe yeni geliştirmeleri açmanız da mümkün.

Oyunu indirmek ya da ön kayıt olmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

[appbox googleplay com.blitzteam.battleprime]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusuyum. Oyun oynamayı seviyorum. Özellikle sevdiğimden değil, kafamı boşaltmak için oyun oynuyorum. Fantastik ve bilim kurgu hayranıyım. Bu türde film ve dizileri izlemeyi seviyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

COD: Modern WarfareRehberSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 kaç saatte biter?

COD: Modern WarfareSavaş Oyunları

Call of Duty Modern Warfare 2 (2022) hangi yılda geçiyor?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir