Yarış Oyunları

Yarış Oyunu GRID: Autosport Android İçin Yayınlanıyor

Feral Interactive’in çok uzun zamandır hayatımızda olan oyunu GRID: Autosport sonunda Android için de geliyor. Bir kaç senedir iOS için oynanabilir oyun oyunu Android tarafında bekleyen çok fazla oyuncu bulunuyor. Oyun 2014 yılında konsollar için yayınlanmıştı. Mobile adapte uzun sürdü ve eksik oldu. Sadece iOS için yayınlandı. Feral Interactive’den gelen açıklama oyunun Android için hazır olduğununu gösteriyor.

GRID: Autosport çıkış tarihi

Oyunun Android sürümü 26 Kasım 2019 tarihinde çıkıyor. Oyunun iOS sürümüne baktığımız zaman 70₺ fiyat etiketine sahip olduğunu görüyoruz. Bu hemen hemen Android için de aynı fiyattan çıkabileceğini gösteriyor. Ücretsiz bekleyenler için şimdilik umut yok.

Oyun hakkında bir kaç detay daha verecek olursak grafiklerinden bahsedebiliriz. AAA kalitede çıkacak olan oyunun grafiklerinin kalitesini anlamak için boyutuna bakabilirsiniz. Yüksek grafik detaylarına sahip mobil yarış oyunu GRID: Autosport telefonunuzda 3,9GB yer kaplayacak.

grid autosport

Oyunun kalitesini gösterir bir diğer şey ise iOS üzerindeki başarısı olabilir. Ücretli olmasına ve biraz pahalı olmasına karşın oyun iOS üzerinde yarış oyunları arasında 16. sırada yer alıyor. Bu oldukça iyi bir istatistik. Oyunla iglili çıktığında daha fazla bilgi vereceğiz. Detayları görmek isterseniz eklediğimiz videoyu kontrol edebilirsiniz.

Oyunu indirmek isterseniz iOS için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

‎GRID™ Autosport
‎GRID™ Autosport
Geliştirici: Feral Interactive Ltd
Fiyat: ₺89,99+
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Yarış Oyunları

Gran Turismo 7, Kişiselleştirme Ayarları ve Çıkış Tarihi

Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Minecraft Earth Oynayabilecek Bütün Telefonlar Listesi