Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Apk İndir

Son zamanların popüler rol oyunlarından birisi Black Desert Mobile yakın zaman önce dünya çapında yayınlandı. Bu yazıda Black Desert Mobile Apk indirme konusunda size detaylı şekilde yardımcı olacağız. Oyunu oynamak isteyen Android kullanıcılarının bazıları hiç sebepsiz Google Play Store’dan uygulamayı indiremiyor. Bunun sebebi uyumsuz telefon ya da bilinmeyen sebepler olabiliyor. Örneğin oyun Soft Launch adı altında sadece Android cihazlar için ve içinde Türkiye’nin de olduğu bir kaç ülke için yayınlandığı zaman bazı Android kullananlar nedense oyunu Google Play’den anlamsız şekilde indiremedi. Black Desert Mobile ya arama sonuçlarında çıkmıyor, sayfası görünmüyor ya da uyumsuz uyarısı alınıyordu. Hala aynı hatayı alanlar var. Bunun çözümü için Black Desert Mobile Apk indirme gerekiyor.

Black Desert Mobile Apk

Black Desert Mobile oynamak istiyorsunuz ama oyunu bir türlü Google Play Store’dan indiremediniz mi? O halde aşağıdaki yöntemleri deneyin.

Apk indirmek için bir kaç alternatif sunacağız. Bunlardan en iyisi popüleri Apkpure sitesi.

  • Buradan dilerseniz Apkpure Store’u indirebilirsiniz. Play Store gibi çalışıyor.
  • Dilerseniz buradan doğrudan Black Desert Mobile Apk indirin.

Black Desert Mobile Apk kurmak için indirdiğiniz apk dosyasına tıklayın. Şu sıralar 85 mb civarında bir dosya. Kurulum için dış kaynaklara izin vermiş olmalısınız. Gerekli adımları takip edin ve kurulumu tamamlayın. Eğer özellikle telefonunuzdan giriş engellenmediyse Black Desert Mobile açılacaktır. Uyumlu modeller, yeni modeller ve genel manada 2015 ve sonrasında çıkmış donanım açısından orta düzey telefonlar oyunu oynayabilir. Hemen hemen uyumlu olabilecek modelleri görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. (Uyumlu modeller hakkında detaylı bir resmi açıklama yok.)

Black Desert Mobile Apk için başka altermatifler

Bir çok Black Desert Mobile oyuncusu dünya çapında kullanılan Qooapp üzerinden apk indiriyor. Siz de deneyebilirsiniz.

Buradan doğrudan Qooapp Black Desert Mobile Apk sayfasına gidebilir ve oyunu indirebilirsiniz. Ya da daha sonra güncellemeyi de otomatik yaparım oyunu mağazadan takip ederim diyorsanız yine Qooapp’in uygulamasını indirir sonra onun üzerinden doğrudan Black Desert Mobile Apk dosyasını telefonunuza kurabilirsiniz. Buradan Qooapp’in uygulamasını indirin.

Black Desert Mobile Kore Apk indir

Şu bir gerçek ki Black Desert Mobile global sürüm daha çok yeni ve Kore versiyonundan en az 2 sene geriden geliyor. Gelişimi de yavaş. Daha kaliteli bir Black Desert Mobile deneyimi için Korece önemli değil her türlü oynarım diyenler burada Black Desert Mobile Kore Apk dosyasını bulabilirsiniz. Bunun için bir vpn uygulamasına ihtiyacınız olabilir. Bildiğiniz gibi Black Desert Mobile bölge kilitli bir oyun. Oyunun Kore sürümünde çok daha geniş içerik bulabilirsiniz. Bununla birlikte global sürümler Kore sürümü arasında p2w f2p çelişkisi devam ediyor. Kore sürümünün daha ucuza geldiği örneğin Kore sürümünde petler için para harcamanız gerekmediği vurgulanıyor. Bunun gibi bir çok yöntem Global sürümün oldukça pahalı olduğu konuşuluyor. Sırf bu sebepten bile Kpre sürümü oynamak isterseniz yukarıdan indirebilirsiniz.

Ayrıca Black Desert Mobile Kore sürümünün en önemli avantajlarından birisi ilk güncellemenin oraya gelmesi. Dediğimiz gibi tam 2 yıl önden gidiyor. Bu sebeple bir sürü oynanacak sınıfta orada yer alıyor. Bu da insanların ilgisini çekiyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Mobil Oyun

Google, Android için "İndirirken oyna" işlevini duyurdu

Minecraft

Minecraft PE ücretsiz mi ve Minecraft PE nasıl güncellenir?

Mobil Oyun

Google, Android Oyunlarını PC'de Çalıştırmak için Uygulama Geliştiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir