Rehber

Gameloop İndir Pubg Mobile Oyna

Çoğu telefondan oyun konsoluyla Pubg Mobile oynamayı sevse de bilgisayarın rahatlığı hiç bir yerde yok, öyle değil mi? Bu yazıda sizlere bilgisayarda Pubg Mobile ve daha bir çok oyunu oynamanız için Gameloop indirmeyi ve açmayı göstereceğiz.

Gameloop indir

Gameloop, Pubg Mobile oynayabileceğiniz bir Android App Player ya da Android emülatör olarak bilinir. Anlamı, telefonu bilgisayarda simüle etmektir. Sanki program telefonmuş gibi davranır ve telefon uygulamalarını çalıştırmanızı sağlar.

Gameloop Android Emülatör’ü kendi sitesi üzerinden indirmek için Gameloop sitesine gidin. Burada gördüğünüz indir butonuna tıklayın. Küçük bir exe dosyası indirecektir. Bilgisayara kurun. Daha sonra Gameloop kendi gerekli dosyalarını indirip kuracaktır. Bu işle şere onay verdiğinizde kurulum otomatik sağlanır. Kurulum bittiğinde istediğiniz oyunu indirmeniz için mağazayı ziyaret edin. Örneğin Pubg Mobile indirin.

Gameloop oyunları keşfet

Gameloop’ta Pubg Mobile indirebilir oynayabilirsin. Bunun yanında en yenilerden Call of Duty Mobile, efsane bir başarı yakalamış Free Fire gibi oyunların hepsini tek bir emülatörle oynayabilirsin. Gameloop ile oyunları keşfetmek için Gameloop kurulumunu yaptıktan sonra ana sayfada sol kısımda Game Center kısmına geç. Burada senin için en popüler oyunlardan yeni çıkanlara oldukça popüler oyunlar listelenmiştir. İçinden birini seç ve telefonuna indiriyormuş gibi indir kur oyna.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount and Blade 2: Bannerlord'da Cellat Baltası Nasıl Elde Edilir?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir