MMORPGRehber

Black Desert Mobile At Rehberi

Black Desert Mobile, her mmorpg olduğu gibi binek hayvanlara sahip. Oyundaki tek binek hayvanlar atlar. Gerçeğe uygun bir şekilde böyle tasarlanmış. Peki atlar ne işe yarıyor? Nasıl geliştiriliyor? Black Desert Mobile’da at evcilleştirme nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız sizler için detaylı bir rehber hazırladık. Yazımızda kısaca bahsedeceğimiz rehberimizin bütün detaylarına videomuzdan ulaşabilirsiniz.

Black Desert Mobile At Nasıl Yakalanır?

Bunun için herhangi bir kasabadan inek kafası simgeli vendora gitmeniz gerekiyor. Vendorun sattıklarının arasında bir ip ve şeker bulunuyor. Bir at için en az 4 şeker gideceğini hatırlatalım. İp ise bazen kayboluyor bazen kaybolmuyor. Pek istikrarlı değil. Yani kaç tane at yakalayacaksanız ona göre x4 şeker alınız. Aynı şekilde ipinizi de alınız.

Her haritada at yakalanmıyor. Atın yakalanbildiği haritaları görmek için ana haritadan bölgeleri gezebilir ve at simgeli haritaya gidebilirsiniz. Daha sonra yine küçük haritadan atın nerede olduğunu görebilir ve oraya gidebilirsiniz.

Gerisini videodan izleyin.

Atlar nereden kontrol edilir?

Bütün atlarınızı görmek ve atınızı değiştirmek isterseniz kampınıza gitmelisiniz. Burada Stable kurmuş olmanız gerekir. Stable’a tıkladıktan sonra açılan butonlardan “Manage” butonuna tıklayın ve bütün atlarınız karşınızda. Kullandığınız attan bir diğerine geçmek için kullanmak istediğiniz ata tıklayarak “take out” diyebilirsiniz. Ayrıca Stable’ın bu kısmında;

  1. Atları çiftleştirebilirsiniz.
  2. Atların yeteneklerinizi ve görünüşlerini değiştirebilirsiniz.
  3. Atlara kostüm giydirebilirsiniz.

Detaylar videoda.

Black Desert Mobile at rehberimiz için videomuzu mutlaka izleyin.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Black Desert Mobile

Black Desert Mobile, Son Güncellemede Lightning-Fueled Legatus Sınıfını Ekliyor

Black Desert Mobile

Black Desert Mobile'ın yeni sınıfı Solaris oyuna ekleniyor

MMORPG

Black Desert Mobile, Gear Awakening ve Alt Karakterler İçin Tecrübe Arttırımı

RehberRol Oyunu

Minecraft'ta Atlar Nasıl Çiftleştirilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Apk İndir