MMORPGRehber

Black Desert Mobile At Rehberi

Black Desert Mobile, her mmorpg olduğu gibi binek hayvanlara sahip. Oyundaki tek binek hayvanlar atlar. Gerçeğe uygun bir şekilde böyle tasarlanmış. Peki atlar ne işe yarıyor? Nasıl geliştiriliyor? Black Desert Mobile’da at evcilleştirme nasıl yapılır? Bu soruların cevaplarını merak ediyorsanız sizler için detaylı bir rehber hazırladık. Yazımızda kısaca bahsedeceğimiz rehberimizin bütün detaylarına videomuzdan ulaşabilirsiniz.

Black Desert Mobile At Nasıl Yakalanır?

Bunun için herhangi bir kasabadan inek kafası simgeli vendora gitmeniz gerekiyor. Vendorun sattıklarının arasında bir ip ve şeker bulunuyor. Bir at için en az 4 şeker gideceğini hatırlatalım. İp ise bazen kayboluyor bazen kaybolmuyor. Pek istikrarlı değil. Yani kaç tane at yakalayacaksanız ona göre x4 şeker alınız. Aynı şekilde ipinizi de alınız.

Ayrıca Bakınız:   Blizzard 'dan Yeni Mobil Oyunlar

Her haritada at yakalanmıyor. Atın yakalanbildiği haritaları görmek için ana haritadan bölgeleri gezebilir ve at simgeli haritaya gidebilirsiniz. Daha sonra yine küçük haritadan atın nerede olduğunu görebilir ve oraya gidebilirsiniz.

Gerisini videodan izleyin.

Atlar nereden kontrol edilir?

Bütün atlarınızı görmek ve atınızı değiştirmek isterseniz kampınıza gitmelisiniz. Burada Stable kurmuş olmanız gerekir. Stable’a tıkladıktan sonra açılan butonlardan “Manage” butonuna tıklayın ve bütün atlarınız karşınızda. Kullandığınız attan bir diğerine geçmek için kullanmak istediğiniz ata tıklayarak “take out” diyebilirsiniz. Ayrıca Stable’ın bu kısmında;

  1. Atları çiftleştirebilirsiniz.
  2. Atların yeteneklerinizi ve görünüşlerini değiştirebilirsiniz.
  3. Atlara kostüm giydirebilirsiniz.

Detaylar videoda.

Black Desert Mobile at rehberimiz için videomuzu mutlaka izleyin.

Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
MMORPGRehber

Black Desert Mobile Gold Coin'i En Etkili Şekilde Kullanma

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Kostüm Birleştirme Rehberi

MMORPGRehber

Black Desert Mobile Apk İndir

Rehber

Gameloop İndir Pubg Mobile Oyna

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Apk İndir