MMORPGRehber

Black Desert Mobile Kostüm Birleştirme Rehberi

Black Desert Mobile için yeni rehberimiz kostüm birleştirme, oyundaki adıyla “fuse outfit” şeklinde adlandırılabilir. Nasıl yapılacağıyla ilgili detaylı bir video yayınladık. Burada da okumayı sevenler için kısaca bahsetmek istedik. Black Desert Mobile’da kostüm ne işe yarar, kostüm nasıl elde edilir ve nasıl birleştirilir konularından bahsedeceğiz.

Black Desert Mobile Kostüm

Black Desert Mobile’da kostümün oldukça büyük bir rolü vardır. Doğrudan AP ve DP verir bu da CP’nizi yükseltmenizi sağlar. Daha yüksek CP daha güçlü bir karakter demek olduğundan kostüme kesinlikle ihtiyacınız var denilebilir. Mor kostüm 5 AP 5 DP verirken daha kaliteli renkler daha yüksek değerlerle katkıda bulunurlar. Bu yüzden de kostümleri birleştirerek bir üst renge, eğer şanslıysanız, çıkmayı amaçlamalısınız.

Kostüm nasıl elde edilir?

Black Desert Mobile’da genel olarak kostüm elde etmenin 3 yolu vardır. Kampınızdaki bir bina yardımıyla kostüm üretmeniz mümkündür. Bu iş de oldukça zahmetlidir. Zahmetlidir ama ücretsizdir. Kostüm almak için bir diğer yöntem zahmetsiz olmasına rağmen nadir elde edebileceğiniz marketi kullanmak. Gümüş karşılığı kostüm satanlar bulunuyor. Ama gümüş için biçilen değer oldukça düşük olduğundan kimse satmaya yanaşmıyor. Bu açıdan markette gümüşle kostüm bulmanız oldukça zor. Son yöntem ise beyaz inciyle yani gerçek parayla almak. İstediğiniz kadar alabilir ve birleştirebilirsiniz. Dİkkat, pahalıya mal olabilir.

Kostüm nasıl birleştirilir?

Black Desert Mobile kostüm birleştirmek için aynı türden iki kostümünüz olması gerekiyor. Eğer birini giyiyorsanız çantanıza alınız. Aynı renkte kostümleri birleştiriniz. Birleştirmek için aynı renkte ve türde iki kostümü çantanıza attıktan sonra Kostümün birinin üzerine tıklayın. Alt kısımda yer alan Fuse Outfit butonuna tıklayın. İki kostümün üzerine tıklayın. İkisini de birleştirme kısmına attıktan sonra Fuse butonuyla devam edin.

Eğer şanslıysanız kostümünüz bir üst renkte gelecektir. Örneğin iki mor kostümü birleştirdiğiniz zaman kostümünüz ya mor çıkar ya da şanslıysanız sarı çıkar. İki sarıyı birleştirdiğiniz zaman şanslıysanız turuncu çıkar. Bu şekilde işliyor. Önemli olanın şans olduğunu hatırlatalım. Bütün detaylar için videomuzu mutlaka izleyiniz. Yorumlarınızı esirgemeyiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked Cerim Crucible Tamamlamak İçin İpuçları

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked - Erken Erişim - Yama 2, Türkçe Güncelleme Notları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile At Rehberi