Savaş Oyunları

Colonicle VR Çok Oyunculu Nişancı Oyunu Oculus ve Android İçin Ücretsiz Yayınlandı

Mobil oyunlar arasına sanal gerçeklik türüyle giriş yapan birinci şahıs nişancı oyunu oldukça ilgi görecek gibi görünüyor. Oyunu oynamanıza mani olan tek şey sanal gerçeklik olduğundan ekipman eksikliği olabilir. Zaten türün tutkunuysanız mobil üzerinden böyle bir savaş oyununu oynamak adına sizi hiç bir şey durduramaz.

Uzayda geçiyor

Colonicle VR temelde iki tarafında ortak çalışması gereken bir senaryoya sahipti ama anlaşmazlıklar sonucu gruplar mavi ve kırmızı olmak üzere ikiye ayrıldı ve çatışmaya başladılar. İnsanlığın geleceği ikinci plana düştü. Artık kırmızı ve mavi gruplar kendi çıkarlarını düşünür oldu.

Sanal gerçeklik

Colonicle VR bir sanal gerçeklik oyunu. Gear VR ve Oculus Go’, Android telefon ve Cardboard VR sahipleri oyuna ücretsiz erişebiliyor. Temelde birinci şahıs nişancı oyunu olabilir ama VR oluşuyla diğer bütün oyunlardan kendini ayırabiliyor. Fake Eye yakın zaman içinde daha fazla cihaz için oyunu yayınlayacağını açıkladı. Bunun için önümüzdeki seneyi bekliyoruz. 

Nasıl Oynayacaksınız?

Dualshock 4, Xbox One veya Oculus Go gamepad sahibiyseniz Colonicle VR oynayabileceksiniz. Elbette Gear VR, Oculus Go veya sadece Cardboard VR ile oyuna girebileceksiniz. Bu ekipman ve yazılımlarla Android üzerinden kolayca erişilebilecek olan oyunun indirme bağlantıları da hemen alt kısımda.

Ayrıca Bakınız:   Cyber Hunter Sistem Gereksinimleri

Oculus için buraya bakın.

Colonicle
Colonicle
Geliştirici: Fake Eyes Co., Ltd.
Fiyat: Ücretsiz
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Savaş Oyunları

Project War Mobile - Nişancı oyunu

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Savaş Oyunları

Savaş Oyunu Battle Prime

Savaş Oyunları

Call of Duty Mobile Zombi Modu Ne Zaman Çıkacak?

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dile Kolay 600 Milyon İndirme