Savaş Oyunları

Colonicle VR Çok Oyunculu Nişancı Oyunu Oculus ve Android İçin Ücretsiz Yayınlandı

Mobil oyunlar arasına sanal gerçeklik türüyle giriş yapan birinci şahıs nişancı oyunu oldukça ilgi görecek gibi görünüyor. Oyunu oynamanıza mani olan tek şey sanal gerçeklik olduğundan ekipman eksikliği olabilir. Zaten türün tutkunuysanız mobil üzerinden böyle bir savaş oyununu oynamak adına sizi hiç bir şey durduramaz.

Uzayda geçiyor

Colonicle VR temelde iki tarafında ortak çalışması gereken bir senaryoya sahipti ama anlaşmazlıklar sonucu gruplar mavi ve kırmızı olmak üzere ikiye ayrıldı ve çatışmaya başladılar. İnsanlığın geleceği ikinci plana düştü. Artık kırmızı ve mavi gruplar kendi çıkarlarını düşünür oldu.

Sanal gerçeklik

Colonicle VR bir sanal gerçeklik oyunu. Gear VR ve Oculus Go’, Android telefon ve Cardboard VR sahipleri oyuna ücretsiz erişebiliyor. Temelde birinci şahıs nişancı oyunu olabilir ama VR oluşuyla diğer bütün oyunlardan kendini ayırabiliyor. Fake Eye yakın zaman içinde daha fazla cihaz için oyunu yayınlayacağını açıkladı. Bunun için önümüzdeki seneyi bekliyoruz. 

Nasıl Oynayacaksınız?

Dualshock 4, Xbox One veya Oculus Go gamepad sahibiyseniz Colonicle VR oynayabileceksiniz. Elbette Gear VR, Oculus Go veya sadece Cardboard VR ile oyuna girebileceksiniz. Bu ekipman ve yazılımlarla Android üzerinden kolayca erişilebilecek olan oyunun indirme bağlantıları da hemen alt kısımda.

Oculus için buraya bakın.

Colonicle
Colonicle
Geliştirici: Fake Eyes Co., Ltd.
Fiyat: Ücretsiz
Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Outriders

Outriders Önemli İpuçları - Mutlaka Okuyun!

Nişancı OyunuRehber

The Next Chapter Emblem'ini Nasıl Kazanırsınız? Destiny 2 Rehber

Nişancı OyunuRehberWarzone

Warzone'da Crossplay Ayarları (Arkadaşlarla Oynama)

ListeMobil OyunMobil Oyun Haber

En İyi Android Oyunları Listesi 2021

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dile Kolay 600 Milyon İndirme