MMORPGRehber

Black Desert Mobile Başlangıç Rehberi

Yeni oyuncu dostu rehberimiz, Black Desert Mobile için hazırlandı. Gelin oyuna hiç bir fikri olmadan giren oyuncular için rehberimize başlayalım. Bu rehberde ara yüzden temel özelliklere bir çok konu hakkında bilgi bulabileceksiniz. Daha detaylı rehberler için buradaki sayfamızdan inceleme yapın. Anlatılan kısımlar sayfalara ayrılmıştır. Sayfa sonunda diğer bölümlere geçmeyi unutmayın.

Black Desert Mobile İndirme

Black Desert Mobile 11 Aralık 2019’a kadar sadece Android için indirilebilir durumda. Ülkemiz de indirilebilecek ülkeler arasında. Google Play Store üzerinden oyunu indirmeniz mümkün. İndirme konusunda problem yaşayanlar ayrıca apk çözümünü de bulabilirler. Bununla birlikte 11 Aralık’ta iOS için de çıkacağı biliniyor. Aksilik olmazsa iOS’tan da oyun yakın zaman içinde oynanabilecek.

Black Desert Mobile
Black Desert Mobile
Geliştirici: PEARL ABYSS
Fiyat: Ücretsiz

Sunucu seçimi

İndirip kurulum yapıldıktan sonra sizde sunucu seçmeniz isteniyor. Ana sunucu olarak Avrupayı seçerseniz ping açısından en az şekilde problem yaşarsınız. Avrupa’da şimdilik 1 adet alt sunucu bulunuyor. 11 Aralık’ta yeni sunucu açılacağı doğrulandı. Sunucuya girip karakter yaratma ekranına geçebilirsiniz. Yeni sunucu bekleyenler için kısa bir uyarı: Eğer Android oynuyorsanız ve kasamadım diyerek yeni sunucu için bekliyorsanız beklemenize gerek yok. PvP ve market sistemi sunucular arası erişilebilir olacak. Yani hangi sunucuda olursanız olun diğer sunuculardan oyuncularla oynayabilecek ve marketteki eşyalar sunucular arası paylaşımda olabilecek.

Karakter yaratma ekranı

Black Desert Mobile, dünyanın en detaylı karakter yaratma ekranına sahip oyunu olarak ün yapmış durumda. Biraz hayal gücünüz varsa dünyadaki herhangi bir ünlü insana karakterinizi benzetmeniz mümkün. Burada saatlerce vakit hracayabilirsiniz. Dikkatli olun. Sınıf seçimi konusunda kendi zevkinize kalmış bir tercih yapmalısınız. Oyunun en popüler sınıfı okçuyken en az kullanılan sınıflarından birisi de Giant’tır. En sevilen bir başka sınıf ise Valkür olarak dikkat çeker. Zaman zaman oyuna Kore sunucusunda hali hazırda yayınlanmış sınıflar eklenecektir.

Ara yüzle ilgili bilgiler için bir sonraki sayfaya geçiniz

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Diablo Immortal

Diablo Immortal: Demon Gates Nasıl Bulunur ve Tamamlanır?

Diablo ImmortalRehber

Diablo Immortal Ne Kadar Sürede Bitirilir?

Diablo Immortal

Diablo Immortal : Arkadaşlarınla Nasıl Oynarsın?

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Avatar Pandora Rising Seneye Telefon ve Tabletlerde