Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Android kullanıcılarının merakla beklediği Kart Destesi Oyunu Gwent, hayatını sürdürdüğü platformlar için güncelleme aldı. Bir de oyunla ilgili kötü haber var. Bakın Gwent tarafında neler oluyor?

Güncelleme içeriği

Güncellemeye baktığınızda en önemli maddelerden birisi 70 tane yemi Kart gelmiş olması. Bu kartların 11 tanesini bütün sınıflar kullanabiliyorken diğerleri sınıflara özel olarak geldi.

Bununla birlikte oyuna yeni başlangıç kartları da eklendi. Bunları ilk el kullandığınız zaman ekstra bonus kazanma şansınız bulunuyor. Bunun yanında görevlere özel kartlarda Gwent oyununda bulunuyor. Kullandığınız zaman yeni eklenen mekanikler devreye giriyor ve oyun başka bir hal alabiliyor.

Kötü haber

Gwent Witcher Kart oyunuyla ilgili bir kötü haber var dedik. Şu ki oyunun konsol versiyonunu oynayan varsa bu sürüm seneye kapatılacak.

Kötü sayılmasa da üzücü bir başka haber Android versiyonunun hala geliştirme aşamasında olması.

Android için ne zaman çıkıyor?

Tahminlerden yola çıkarak 2020’nin ilk çeyreğinde Gwent Android sürümünün çıkması bekleniyor. Bu da en geç Mart ayında oyunun yayınlanabileceğini gösteriyor. Oyunu indirme isteyenler iOS için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir.

‎GWENT: The Witcher Card Game
‎GWENT: The Witcher Card Game
Geliştirici: CD PROJEKT S.A.
Fiyat: Ücretsiz+
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir