Masa Oyunları

Monopoly Android İçin Çıktı

90’lı yılların vazgeçilmez masa oyunu Monopoly, orjinal haliyle Android için gelişmiş şekilde yayınlandı. Marmalade Game Studio tarafından yayınlanan oyunun dosya boyutu 71Mb ve girdiğiniz zaman da başlamadan önce bir miktar indirme yapmanız gerekiyor. Oyun maalesef ücretli.

Monopoly nasıl bir oyun?

Oyunu incelediğimiz zaman klasik haliyle birebir aynı görünüyor. Tıpkı orjinal halinde olduğu gibi zar atıp seçtiğiniz karakterinizi zarda gelen sayısa göre ilerletiyorsunuz. Daha sonra ulaştığınız bölgedeki duruma göre satın almalar yapıyor ya da cezalar ödüyorsunuz.

Özelliklere kısaca bakacak olursak; Monopoly Mobil Özellikleri

  • Çoklu ve tekli oyuncu seçenekleri, bildiğiniz klasik Monopoly
  • Hasbro’nun resmi teşvikiyle yayınlanan oyun ücretli ve bu nedenle reklam yok.
  • Çeşitli oyun modlarıyla birlikte hızlı mod telefonlara özel hızlıca oyunu bitirmek için geliştirildi.
  • Tek oyunculu modda yapay zekaya karşı oynayabiliyorsunuz.
  • Yakınlarındakilerle çevrimdışı oynayabilme.
  • Dilerseniz oda kurup sadece belirlediğiniz kişilerle ve ailenizle oynayabilirsiniz.

Monopoly’nin Android Fiyatı

Oyunun ücretli olduğundan bahsettik. Yine bu kısımda bir kaç ilginç bilgi vereceğiz. Oyunun ülkemiz için fiyatı 27,99₺ (05/12/2019) olarak belirlenmiş. Bunun yanında detaylara baktığımız zaman oyun içi satın almaların da yer aldığını görüyoruz. Normalde bu tip bir satış politikası oyunlar tarafından izlenmez. Ücretliyse bir kez satılır, reklam olmaz ve oyun içi öğe satılmaz. Lakin Monopoly için hem oyun ücretli satılıyor hem de oyun içi öğe satılıyor. Bu açıdan bir çok oyuncunun tepkisini çekecektir. Çoğu paradan bahsetmese bile oyunu kötüleyen bir çok yorumun ortaya çıkacağından eminiz.

Monopoly İndir

MONOPOLY - Classic Board Game
MONOPOLY - Classic Board Game
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Yeni Sınıf Ne Zaman Geliyor?