Battle Royale

Pubg Mobile Renk Körü Modu Test Ediliyor

Pubg Mobile resmi Facebook sayfası üzerinden yeni bir mod üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Renk körü modu adını verdikleri bu mod renk körü olup oyun içerisinde cisimleri ayırt edemeyenler için geliştiriliyor. Şimdilik tam olarak nasıl çalışacağı bilinmeyen mod muhtemelen ayarlar kısmına eklenerek açıldığında renklerde düzenleme yapacak.

Açıklamaya baktığımız zaman ise Pubg Mobile ‘ın herkes için olduğu ve yeni geliştirilen renk körü moduyla bakış açınızın genişleyeceği söyleniyor. Bakış açısının genişlemesinin renk körlüğüyle bir alakası olup olmadığını hem teknik hem teorik olarak bilmiyoruz. Lakin paylaşılan görselde de oyun alanı gayet geniş bir açıdan görülüyor.

Pubg Mobile, getirdiği yeniliklerle oyunu daha fazla insana ulaştırmaya çalışıyor. Pc ve mobil sürümlerinde lite modları çıkararak bu konuda oldukça başarı elde etti. Şimdi sıra sağlık sebebiyle oyundan zevk alamayanlara geldi. Onları da kendine bağladığı zaman 1 milyar indirme sınırına doğru ilerleyecektir.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile Fragman

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty Mobile 3. Sezonla Oyuna Eklenen Özellikler

Battle RoyaleListe

2020'de Oynayabileceğiniz En İyi Battle Royale Oyunları

Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Battle RoyaleSavaş Oyunları

COD: Mobile Yeni Yıl Güncellemesiyle İlgili Detaylar

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir