Battle Royale

Pubg Mobile Renk Körü Modu Test Ediliyor

Pubg Mobile resmi Facebook sayfası üzerinden yeni bir mod üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Renk körü modu adını verdikleri bu mod renk körü olup oyun içerisinde cisimleri ayırt edemeyenler için geliştiriliyor. Şimdilik tam olarak nasıl çalışacağı bilinmeyen mod muhtemelen ayarlar kısmına eklenerek açıldığında renklerde düzenleme yapacak.

Açıklamaya baktığımız zaman ise Pubg Mobile ‘ın herkes için olduğu ve yeni geliştirilen renk körü moduyla bakış açınızın genişleyeceği söyleniyor. Bakış açısının genişlemesinin renk körlüğüyle bir alakası olup olmadığını hem teknik hem teorik olarak bilmiyoruz. Lakin paylaşılan görselde de oyun alanı gayet geniş bir açıdan görülüyor.

Pubg Mobile, getirdiği yeniliklerle oyunu daha fazla insana ulaştırmaya çalışıyor. Pc ve mobil sürümlerinde lite modları çıkararak bu konuda oldukça başarı elde etti. Şimdi sıra sağlık sebebiyle oyundan zevk alamayanlara geldi. Onları da kendine bağladığı zaman 1 milyar indirme sınırına doğru ilerleyecektir.

Ayrıca Bakınız:   Pubg Mobile Google Play ve Appstore Şimdi İndir

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Profil Fotoğrafı Değiştirme

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile'da Haritanın Kaybolup Geri Gelmesi Sorunu

Battle RoyaleRehber

Pubg Mobile Özel Oda Kurma Rehberi

Battle Royale

Hyper Scape, Xbox Series X ve PS5 Lansman Başlığı Olarak Doğrulandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir