GüncellemeMoba

Yeni Karakterler, Yeni Oyun Modu ve Korsan Teması – Brawl Stars Yeni Güncelleme

Supercell’in en yeni projelerinden birisi Brawl Stars ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Oyuncunun ilgisini taze tutmak için de geliştirici sürekli güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Brawl Stars’a yeni bir güncelleme geleceği geliştirici tarafından müjdelendi. Tam tarih verilmese de yıl başı teması gibi içerikler barındırdığından bu aç içerisinde geleceğine kesin özüyle bakmanız mümkün. Bakın Brawl Stars’ın yeni güncellemesinde ne gibi içerikler yer alacak.

Brawl Stars güncellemeyle gelecek içerikler

Yeni oyun modu gemi güvertesine benzeyen bir arena ve çevreyle karşımıza çıkacak. Ayrıca yine korsan temalı 5 adet kostümün oyuna ekleneceği söyleniyor. Bu kostümlerden bilinenler Korsan Poco,Corsair Colt ve Kaptan Carl  şeklinde olacak. Diğer ikisini güncelleme tarihi yaklaştığı zaman görebiliriz.

Ayrıca Bakınız:   Asphalt 8 Güncellemesi - Sol Şerit Festivali

Ayrıca oyuna 2 yeni kahraman ekleniyor. Kahramanlardan birisi Bea, uzun menzilli saldırılar yapabiliyor ve düşmanı zehirliyor. Max isimli kahraman ise çok hızlı ve takımını da hızlandırabiliyor. Oldukça eğlenceli olacağa benzeyen bu yeni kahramanları elde etmek için biraz bekleyiniz.

Geçici süreli bir etkinlik de bu güncellemeyle oyuna eklenecek. Noel temalı bu yeni mod kış temasında rakibinizin hediyelerini çalacak ve üssünüze getirmeye çalışacaksınız. Güncellemenin bu detayı sayesinde yeniliklerin yakın zamanda geleceğini tahmin edebiliyoruz.

Brawl Stars ile ilgili daha fazla haber için bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Tayfun B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyaleGüncelleme

Grena Free Fire'a Önemli Güncelleme. Eski içerikler yeni içerikler

Battle RoyaleGüncelleme

Pubg 5.3 Sürümüne Güncellendi. İnanılmaz Değişiklikler Var

Battle RoyaleGüncelleme

Fortnite v11.30 Yama Notları

Moba

Riot Games Anime Dizisi Hazırlıyor

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Camp Rehberi