GüncellemeMoba

Yeni Karakterler, Yeni Oyun Modu ve Korsan Teması – Brawl Stars Yeni Güncelleme

Supercell’in en yeni projelerinden birisi Brawl Stars ilgiyle oynanmaya devam ediyor. Oyuncunun ilgisini taze tutmak için de geliştirici sürekli güncelleme ile karşımıza çıkıyor. Brawl Stars’a yeni bir güncelleme geleceği geliştirici tarafından müjdelendi. Tam tarih verilmese de yıl başı teması gibi içerikler barındırdığından bu aç içerisinde geleceğine kesin özüyle bakmanız mümkün. Bakın Brawl Stars’ın yeni güncellemesinde ne gibi içerikler yer alacak.

Brawl Stars güncellemeyle gelecek içerikler

Yeni oyun modu gemi güvertesine benzeyen bir arena ve çevreyle karşımıza çıkacak. Ayrıca yine korsan temalı 5 adet kostümün oyuna ekleneceği söyleniyor. Bu kostümlerden bilinenler Korsan Poco,Corsair Colt ve Kaptan Carl  şeklinde olacak. Diğer ikisini güncelleme tarihi yaklaştığı zaman görebiliriz.

Ayrıca oyuna 2 yeni kahraman ekleniyor. Kahramanlardan birisi Bea, uzun menzilli saldırılar yapabiliyor ve düşmanı zehirliyor. Max isimli kahraman ise çok hızlı ve takımını da hızlandırabiliyor. Oldukça eğlenceli olacağa benzeyen bu yeni kahramanları elde etmek için biraz bekleyiniz.

Geçici süreli bir etkinlik de bu güncellemeyle oyuna eklenecek. Noel temalı bu yeni mod kış temasında rakibinizin hediyelerini çalacak ve üssünüze getirmeye çalışacaksınız. Güncellemenin bu detayı sayesinde yeniliklerin yakın zamanda geleceğini tahmin edebiliyoruz.

Brawl Stars ile ilgili daha fazla haber için bu sayfayı takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Moba

Riot Games, League of Legends'ta Savaşı Yavaşlatmak İstiyor

Minecraft Dungeons

Minecraft Dungeons'ın Luminous Night güncellemesi, Kule'ye yeni biyomlar ekliyor

MMORPG

Black Desert Online Yeni Maceracı Deneyimini Geliştirmek İçin Bazı Değişikliklere Gidecek

Nişancı Oyunu

Warframe: Angels of the Zariman'ın Çıkış Tarihi Açıklandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Black Desert Mobile Camp Rehberi