Strateji

G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu

Telefonlarımızı şenlendirecek yeni bir mobil strateji oyunu geliyor. G.I. Joe: War On Cobra klasik köy geliştirme strateji oyunlarından. Bu kategorinin Türkçe’de tam yeri olmadığı için şu şekilde açıklarsak daha iyi anlayabilirsiniz. G.I. Joe: War On Cobra mobil oyunu için örnek vermek gerekirse, Clash of Clans, Star Wars Commanders gibi oyunlar örnek gösterilebilir. Hepsi sinemada yakından tanıdığınız G.I. Joe temasıyla karşınızda.

G.I. Joe: War On Cobra mobil strateji oyunu

Kahraman, Birlik, Komuta ve Araç kartlarını topla ve rakiplerine saldırmak veya üssünü savunmak için desteni kişiselleştir. Oyunda diğer oyuncularla savaşma ve rütbe alma özelliği de bulunuyor.

Takımınızı eşyalarla geliştirin ve kesin zafer için savunma kuleleri, Deniz Mayınları ve Birlik Depoları gibi özel savunmalarla karadan, denizden veya havadan üssünüzü koruyun!

G.I. Joe: War On Cobra

Oyunda iki taraf bulunuyor. Amerikan askeri mi olacaksın yoksa bir Cobra mı? Karar ver. İki taraf temelde benzer özelliklere sahip olmak zorunda olsa da görünüş olarak birbirinden farklı bir deneyim sunuyor.

Oyundaki görev dizisi sürekli değişiyor ve yeni ve güncel kalıyor. Oyundan sıkılmayacağınızı garanti etmeye çalışan bu düzen hoşunuza gidecektir.

G.I. Joe: War On Cobra şimdi kaydol

Oyun şu sıralar ön kayıtta. Hemen ön kayıt olabilirsiniz. Yakın zaman içinde çıkacaktır. Oyun hakkında kısa bilgi almak isterseniz hazırlanan videoya göz atın.

G.I. Joe: War on Cobra
G.I. Joe: War on Cobra
Geliştirici: D3 Go!
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
CS: Go Sistem Gereksinimleri