Strateji

G.I. Joe: War On Cobra / Yeni Strateji Oyunu

Telefonlarımızı şenlendirecek yeni bir mobil strateji oyunu geliyor. G.I. Joe: War On Cobra klasik köy geliştirme strateji oyunlarından. Bu kategorinin Türkçe’de tam yeri olmadığı için şu şekilde açıklarsak daha iyi anlayabilirsiniz. G.I. Joe: War On Cobra mobil oyunu için örnek vermek gerekirse, Clash of Clans, Star Wars Commanders gibi oyunlar örnek gösterilebilir. Hepsi sinemada yakından tanıdığınız G.I. Joe temasıyla karşınızda.

G.I. Joe: War On Cobra mobil strateji oyunu

Kahraman, Birlik, Komuta ve Araç kartlarını topla ve rakiplerine saldırmak veya üssünü savunmak için desteni kişiselleştir. Oyunda diğer oyuncularla savaşma ve rütbe alma özelliği de bulunuyor.

Takımınızı eşyalarla geliştirin ve kesin zafer için savunma kuleleri, Deniz Mayınları ve Birlik Depoları gibi özel savunmalarla karadan, denizden veya havadan üssünüzü koruyun!

Ayrıca Bakınız:   Türk Yapımı Online Menejerlik Oyunu: 9PM

G.I. Joe: War On Cobra

Oyunda iki taraf bulunuyor. Amerikan askeri mi olacaksın yoksa bir Cobra mı? Karar ver. İki taraf temelde benzer özelliklere sahip olmak zorunda olsa da görünüş olarak birbirinden farklı bir deneyim sunuyor.

Oyundaki görev dizisi sürekli değişiyor ve yeni ve güncel kalıyor. Oyundan sıkılmayacağınızı garanti etmeye çalışan bu düzen hoşunuza gidecektir.

G.I. Joe: War On Cobra şimdi kaydol

Oyun şu sıralar ön kayıtta. Hemen ön kayıt olabilirsiniz. Yakın zaman içinde çıkacaktır. Oyun hakkında kısa bilgi almak isterseniz hazırlanan videoya göz atın.

G.I. Joe: War On Cobra
G.I. Joe: War On Cobra
Geliştirici: D3 Go!
Fiyat: Ücretsiz
Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Auto ChessStrateji

Might & Magic: Chess Royale / Yeni Auto Chess

Strateji

Magic: ManaStrike / Netmarble / Strateji Oyunu

Strateji

Gwent, Witcher Kart Destesi Oyunu Güncellendi

Strateji

Avatar Pandora Rising Seneye Telefon ve Tabletlerde

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
CS: Go Sistem Gereksinimleri