Yarış Oyunları

Table Top Racing: World Tour – Araba Yarışı

Table Top Racing: World Tour Android için kullanıcılarla buluştu. Bu mobil yarış oyunuyla ilgili bilgiler vermeyi planlıyoruz. Detaylıca Table Top Racing: World Tour mobil oyununun içine dalmayı düşünüyoruz. Table Top Racing: World Tour oyunuyla sizi neler bekliyor, hangi özellikleri bulabileceksiniz oyun içinde neler yapabileceksiniz, gelin birlikte detaylara bakalım.

Table Top Racing: World Tour genel tanıtım

Ölüm Yarışı filmiyle ünlendiğini söyleyebileceğimiz tür PC’de ve konsolda da çeşitli oyunlarla karşımıza çıkmıştı. Şimdi telefonlarınızda diğer örneklerinden çok farklı özelliklerle karşınıza geliyor. Ölüm yarışından kastımızı, oyun içinde kullandığınız arabanın silahlarla donatılmış olması. Bu sayede diğer rakiplerinizi yarış dışı bırakmak için çok daha fazla seçeneğiniz oluyor. Sadece daha hızlı giderek birinci olamıyorsunuz, kendinizi ve arabanızı savunmalı ya da sizi geçmeye çalışan rakibinizi havaya uçurmalısınız. Oldukça ilginç bir oyun türü olduğunu söylemek mümkün.

Table Top Racing: World Tour oyun içi özellikler

  • Oyun kontrolcü desteği var.
  • Oyun kontrolcü desteğiyle ekranı ikiye bölüm çevrim içi ya da çevrim dışı arkadaşınızla yan yana oynamanız mümkün.
  • Elbette bu özellik TV’de daha keyifli bir oyun deneyimi sunar. Android TV destekliyor.
  • 8 kişilik çevrim içi yarışlar sizi bekliyor.
  • 9 benzersiz oyun modu sizlere sunuluyor. Combat, Drift, Time Trial, Hot-Lap, Pursuit, Elimintor, Pure, Checkpoint and Overtake şeklinde sıralanabilir.
  • Table Top Racing: World Tour’un en önemli özelliği mini boyutta arabalar olması. Oyun devasa masa üzerinde geçiyor. İsminden de anlaşılacağı üzere oyun bir birinden farklı masa üzeri yarış alanlarında geçiyor.
  • 16 farklı arabayla oldukça zengin bir içeriğe sahip.
  • 8 farklı güçlendirici özellik ve silahlar stratejinizi daha da zengin hale getirebilirsiniz.
  • 6 farklı silah türüyle doğrudan rakiplerinizi hedef alın.

Sadece özelliklerin bu kadarı bile Table Top Racing: World Tour oyununun ne kadar zengin olduğunu kanıtlıyor. Elbette bu zenginliğin bir bedeli var.

Table Top Racing: World Tour fiyat ne kadar?

Gelelim tamamen duygusal olan meseleye. Oyun ücretli. Yazının yayınlandığı dakika Table Top Racing: World Tour fiyatı 34,99₺ olarak Google Play sayfasında belirtiliyor. Zaman içinde kur değişiminden etkilenir. Geliştirici Playrise Digital LTD sadece bir kere satın al başka hiç bir kuruş ödemeden bütün içeriğe sahip ol sözü veriyor. “No Subscriptions – No Loot Crates – No In-App Purchases – No Adverts! Buy once, get everything! Share with family members and battle each other online!” şeklinde yapılan açıklama içimize su serpiyor.

Daha fazla detay için Youtube kanalımızdan video isteyebilir, oyunun tanıtım videosunu izleyebilir ya da bağlantıdan sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Tabletop Racing: World Tour
Tabletop Racing: World Tour
Geliştirici: Playrise Digital Ltd.
Fiyat: ₺8,19
‎Table Top Racing: World Tour
‎Table Top Racing: World Tour
Geliştirici: Playrise Digital
Fiyat: ₺99,99
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
HaberYarış Oyunları

Eski Forza Horizon geliştiricilerine göre yeni oyunlarına aşık olacaksınız

Gran Turismo 7HaberYarış Oyunları

Gran Turismo 7 Güncellemesiyle Gelen Yeniliklere Göz Atın

RehberYarış Oyunları

The Crew: Motorfest - Araba Alıp Satmak

Yarış Oyunları

MotoGP 23'ün yeni duyuru fragmanı yayınlandı ve çıkış tarihi belli oldu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Multiplayer Oyunlar 2019