Strateji

Legends of Runeterra Açık Beta Başlıyor

Riot Games’in 10. yıl kapsamında duyurduğu bir çok oyundan birisi olan Legends of Runeterra, kart oyunu, bugün açık beta ile bütün oyunculara açılıyor. Açık betaya sadece ön kayıt olanlar girebiliyor. Şirket tarafından verilen bir diğer bilgi ise bu sürümden sonra oyuncuların hesapları sıfırlanmayacak. Global şekilde yayınlandığı zaman da kaldığınız yerden devam etmeniz mümkün olacak.

Wild RiftProject ALoL Esport ManagerProject L oyunlarıyla birlikte tanıtılan, daha önce de testleri yapılan Legends of Runeterra Riot’un ilk kart oyunu olarak dikkat çekiyor. Testler sonrası bir çok yenilik oyuna eklenmiş durumda. Bu akşam sunucular açıldığı zaman dereceli mod ve arkadaşlara meydan okuma gibi özelliklerin de oyuna eklendiğini görebilirsiniz. Bununla birlikte üç yeni muhafızla birlikte altı yeni oyun tahtası da oyuna eklenmiş olacak.

Bu akşam saat 23:00 ‘de oyun sunucuları ön kayıt olanlara açılacak. Hala ön kayıt olmadıysanız şimdi olabilirsiniz. Ön kayıt olmak için Riot Games hesabına ihtiyacınız bulunuyor. Buradan kayıt olmanız mümkün.

Legends of Runeterra sistem gereksinimleri

Bilindiği üzere oyun mobil olarakta çıkıyor. Şimdilik sadece bilgisayar üzerinden oynayabilecek oyunun mobil sürümü daha sonra yayınlanacak. Verilen bilgiye göre mobil sürüm oyun tam sürüm çıktığı zaman karşımızda olacak.

64-bit Windows 7, 8.1 ya da 10
3 GHz işlemci
4 GB RAM
512 MB veya daha fazla ekran kartı belleğine (VRAM) sahip GPU

 

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberTWD Survivors

TWD Survivors - Daha Hızlı ve Daha Çok Kaynak Topla #2

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

8.4
İncelemeTWD Survivors

The Walking Dead Survivors İnceleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Denemeye Değer 10 Adet MMORPG