MMORPG

Çarpıcı Açık Dünya MMORPG Olan Dragon Raja, 27 Şubat’ta iOS ve Android İçin Çıkıyor

Archosaur Games’in uzun zamandır beklenen açık dünya MMORPG’si olan Dragon Raja, sonunda iOS ve Android için kesin bir çıkış tarihine sahip. Daha önce kayıt olmuş 1,5 milyondan fazla oyuncu 27 Şubat’ta küresel olarak piyasaya sürüleceğini duyunca oldukça sevinecekler. Oyun, hem bilim kurgu hem de fantezi içeriklere sahip renkli, canlı bir dünyayla mobil cihazlarda günümüzde yeni yeni ortaya çıkan en etkileyici görsellere sahip denilebilir.

Kısaca Dragon Raja

Oyunda dünyanın yükselişini ve yeniden kontrolünü ele geçirmek üzere odaklanmış uyuyan ejderhaların geri dönüşüyle ​​karşı karşıya kalacaksınız. Hayatta kalmak istiyorsanız melez savaşçılardan oluşan bir grubun yardımına kesinlikle ihtiyacınız var. Bu melez savaşçıların en önemli özelliklerinden birisi ejderhaların güçlerini onlara karşı kullanabilmeleri.

Dragon Raja’nın hızlı tempolu savaşı gerçek zamanlı olarak oynanarak stratejik manevralara ve göz doyuran becerilerinizin akıllıca kullanılması sayesinde gerçekleşir. Becerilerinizi, 100 kişilik raidlerle bossları, zindanları ve daha fazlasını ele geçirmek için kullanacaksınız.

Verdiğiniz kararlar oyuna etki ediyor

Uzun soluklu bu oyunda, her birinin kendi benzersiz geçmişine ve dünyayı ejderha tehdidinden kurtarmak için oynayacağı rollere sahip “inanılmaz bir karakter kadrosu” göreceksiniz. En önemli bir diğer özelliği ise oynarken verdiğiniz kararlar oyunun sonucuna etki ediyor olması.

Kendi kategorisinde oldukça sürükleyici olacak Dragon Raja ayrıca NPC’lerini canlı hissettirmek için bir “yapay zeka akıllı etkileşim” sistemi ve eylemlerinize yanıt vermelerine izin veren bir şehrin yanı sıra şehrin daha küçük ayrıntılarının gerçekten dikkat çekmesine neden olan gelişmiş bir fizik sistemi sunuyor. Örneğin, ıslak veya buzlu yüzeyler kaymanıza neden olur ve savaş sırasında çok sayıda çevresel nesne yok edilebilir. Dünyada ayrıca tam bir gündüz / gece döngüsü ve bazı etkileyici mevsimsel değişiklikler bulunuyor.

Unreal ENgine 4 ile geliştirildi

Borderlands 3, Days Gone, Star Wars Jedi: Fallen Order ve elbette yaklaşmakta olan SpongeBob SquarePants: Bikini Bottom gibi oyunların geliştirildiği oyun motoru, endüstri lideri Unreal Engine 4 kullanılarak inşa edildi.

Henüz yapmadıysanız, hem App Store’da hem de Google Play’de açılışta Dragon Raja oynamak için ön kayıt yaptırabilirsiniz. Acele edin 27 Şubat geliyor.

‎Dragon Raja
‎Dragon Raja
Geliştirici: Archosaur Games
Fiyat: Ücretsiz+
Dragon Raja
Dragon Raja
Geliştirici: Archosaur Games
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
HaberMMORPG

Dune: Awakening, Ekran Görüntüleri ve Video Yayınlandı

HaberMMORPGNew World

New World'de Gamepad Desteği ve Single Player Geliştirmeleri Güncellemeleri Olacak

HaberMMORPG

WoW: The War Within Ne Zaman Çıkacak?

HaberMMORPG

Final Fantasy VII Ever Crisis ve Monster Hunter İşbirliği Yayında

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi Mobil MMORPG Hangisi? Sen Seç!