Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Spor Oyunları

Charrua Soccer, Sevimli Futbol Oyunu Apple Arcade’de Oynanabilir

BATOVI Games Studio’nun Charrua Soccer oyunu, Apple Arcade’in en yeni oyunu. 500 yıl önce Uruguay, Arjantin ve Brezilya kökenli şiddetli ve acımasız bir savaşçı kabile olan Güney Amerika’nın Charrúa halkından esinlenen hızlı bir futbol oyunudur. BATOVI Games Studio’nun sahibi ve direktörü Roque Papa, oyunla ilgili olarak “Bugün,” Garra Charrua “terimi cesaret, kararlılık ve güç ruhlarını bir araya getirip Uruguay futboluna yansıtılır.” dedi.

Girebileceğiniz üç farklı mod oyunda bulunuyor: tek oyunculu, iki oyunculu PvP ve grup yarışması görevi gören Parti Modu. Çeşitli takımların kendi oyun tarzlarını sundukları söyleniyor. Bu açıdan da kısmen dünya futboluna da ışık tutuyor denilebilir. Bu açıdan, herhangi bir ülkede, renkli, erişilebilir ve hemen hemen herkes tarafından keyfini çıkarabilecek bir oyun olarak karşımıza çıkmış denilebilir. Uruguaydan doğduğuna bakmayın bu oyunda size de hitap eden bir şeyler mutlaka var. Oyunun temeli ve öğrenilmesi oldukça kolay olsa da, ustalaşması oldukça emek isteyen bir oyun.

Charrua Soccer, eski oyunlara benzemeyi ve oyuncuda nostaljiyi uyandırmayı amaçlayan oldukça çekici bir sanat stiline sahip. Sunuma yardımcı olmak, baş üstü vuruş, akrep vuruşu, makas vuruşu, kafa dalışı ve daha fazlası dahil olmak üzere bazı eğlenceli animasyonlar oyuna eklenmiş ve tusubasa vari bir izlenim bırakmaya çalışmış.

Bu, Sociable Soccer’nın geçen yılın sonlarında piyasaya sürülmesinden sonra Apple Arcade’e eklenen ikinci futbol oyunu. Charrua Soccer artık tüm Apple Arcade abonelerine sunuldu. Sociable Soccer ve diğer iOS futbol oyunlarından nasıl farklı olduğunu görmek ilginç olacak.

‎CHARRUA SOCCER
‎CHARRUA SOCCER
Geliştirici: BATOVI Games Studio
Fiyat: Exclusive to Arcade
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Mobil OyunStrateji

Total War: Medieval II'nin iOS ve Android İçin Çıkış Tarihi Açıklandı

Minecraft

Minecraft PE ücretsiz mi ve Minecraft PE nasıl güncellenir?

KonsolRehber

Nintendo Switch'ten Bilgisayara ya da Telefona Ekran Görüntüsü Gönderme

Bulut Oyun

xCloud iOS Testleri Erken Bitti, Sıkıntı Var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
PUBG Mobile Club Open 2020 Maçlar ve Tarihleri