Mobil Oyun

F2P Mobil Yarış Oyunu Forza Street Yakında Galaxy Store’da Çıkacak

Samsung’un akıllı telefonları, RGB ışıklarla süslenmiş her zamanki “oyun” cihazlarınıza benzemeseler bile mobil oyun alanında mükemmel performans gösteriyor. Şirket bir süredir mobil oyunlar konusuna eğiliyor ve Galaxy S20 amiral gemisi serisini çevreleyen en son pazarlama hamlesi Forza gibi çok popüler oyunla karşımıza çıkacak olan şirket oyuncuların taleplerini görmezden gelmiyor.

Forza Street bu bahar Galaxy Store’a geliyor. İlk olarak 2018’de ‘Miami Street’ başlığı altında Windows 10 için piyasaya sürülen ücretsiz bir yarış oyunu. Geçen yıl Forza Street olarak yeniden markalaştırıldı ve yakında Galaxy Store üzerinden satışa sunulacak.

Galaxy S20 serisi, hızlı tempolu bir yarış oyunu için mükemmel bir özellik olan 120Hz ekrana sahip. Oyun teknik olarak 60Hz panele kıyasla iki kat daha pürüzsüz çalışıyor ve Samsung’un daha yüksek bir yenileme hızına adım attığı için diğer birçok mobil oyunun 120Hz ekran modlarını desteklemeye başlaması gerekiyor çünkü telefonlar yavaş yavaş ekranlara bu özelliği getiriyor.

Ayrıca Bakınız:   GWENT Wicher Card Game Yakında Telefonlarımızda Olacak

Kaynak: Sam Mobile

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Black Desert Mobile'a Boss Rush Modu ve PvP Rank Geliyor

Mobil OyunStrateji

Warhammer 40,000: Lost Crusade, MMO Strateji Oyununun Yakında Çıkması Planlanıyor

Mobil Oyun

Epic Games'in Yeni Mobil Oyunu Spyjinx Duyuruldu

Mobil OyunStrateji

Clash Royale, Oyundan İlk Kartını Siliyor ve Yenisini Ekliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warhammer Quest: Silver Tower, Sıra Tabanlı Strateji Oyunu, Bu Sene Çıkış yapacak