Strateji

G.I. Joe : War On Cobra Mobil Oyun İndir

Yakın zaman içinde çıkmış olan mobil strateji oyunu G.I. Joe : War On Cobra  ile ilgili ilk izlenimlerimizi paylaştığımız bu yazımızda ayrıca bir de video bulabileceksiniz. G.I. Joe : War On Cobra  telefonlar için geliştirilmiş bir mobil strateji oyunu. Temel anlamda bir base geliştirme oyunu denilebilir ve bir çok benzer oyundan özellik almıştır. Strateji oyunu sevenler için oldukça ilgi çekici olabilir.

G.I. Joe : War On Cobra

Piyasada bir çok örneği var. Bunlardan en iyisi Supercell’in Boom Beach oyunu. Bunun yanında oyunun örnek aldığı diğer oyunlardan en önemlisi Gameloft’un Zombie Anarchy oyunu. Baktığınız zaman temasının dışında yani G.I. Joe filminden esinlenilen bir kaç tema dışında kendine özgü çok fazla özelliği bulunmuyor.

Oyunda iki taraf bulunuyor. G.I. Joe ve Cobra olmak üzere. Oyunun başında sizden birini seçmenizi istiyor. Daha sonra isterseniz diğer tarafa geçmeniz de mümkün oluyor.

Oyunda şampiyonlar bulunuyor. Bunun yanında saldırı birimleriniz de var. İşin en iyi tarafı saldırı birimlerinizi maç sonunda diğer oyunlarda olduğu gibi basmak ya da yenilemek veya çoğaltmak zorunda değilsiniz. Sadece bazı saldırı kartlarınız bir kere kullandıktan sonra şarj edilmezse bir kez daha kullanılamıyor.

Oyunda saldırı birimleri kart şeklinde sandıklardan düşüyor. Sandıklar oyunlardan kazanılıyor ve açılması için zaman ya da para gerekiyor. Bu özelliği görebileceğiniz en popüler oyun olarak Clash Royale gösterilebilir. Kartlarınız çoğaldıkça birleştirilip geliştirilebiliyor.

G.I. Joe : War On Cobra savunma sistemi

Savunma tarafına baktığınız zaman base savunmanız gereken bir alan. Başkasının bölgesine saldırdığınız zaman ondan kupa ve kaynak alabiliyorsunuz. Savunma kuleleriniz ve diğer binalar ayrıca geliştirilebiliyor. Bu sayede daha sağlam hale geliyor. Baseinizi başarılı bir şekilde savunduğunuzda kupa kaptırmadığınız gibi kupa da kazanabiliyorsunuz.

Son olarak ana haritaya baktığımız zaman yine Boom Beach ile benzeri bir yapıya sahip olduğunu görüyorsunuz.

Genel anlamda oyunda çok fazla bir yenilik bulamayacağınızdan emin olun. Ama alternatif arayanlar için harika bir seçenek olabilir. Videodan daha detaylı bilgi almanız mümkün. Ayrıca benzer oyun videoları için kanala abone olabilirsiniz.

‎G.I. Joe: War On Cobra PVP
‎G.I. Joe: War On Cobra PVP
Geliştirici: D3PA
Fiyat: Ücretsiz+
G.I. Joe: War on Cobra
G.I. Joe: War on Cobra
Geliştirici: D3 Go!
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords Nüfus Arttırmak İçin İpuçları

Age of Empires 4RehberStrateji

Age of Empires 4 En İyi Irklar / Medeniyetler Listesi

RehberRol OyunuStrateji

Baldurs Gate 3: Lockpicking Rehberi, Kilitli Kapılar Nasıl Açılır?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Kahraman Kaldırma, Satma, Kapasite Artırma

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Bus Simulator Ultimate – Gerçekçi Otobüs Oyunu