Kağıt OyunlarıStrateji

Realm of Alters The Lost Relic Mobil Oyun İndir

Yeni çıkmış ve piyasada sevilen bir kategoride yayınlanan oyun Realm of Alters The Lost Relic hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz yazımıza şimdiden dalın. Realm of Alters The Lost Relic, kart destesi strateji oyunu türünde ve piyasada çok popüler alternatifleri olan bir oyun. Yani potansiyel oyuncu kitlesi var. Bakalım Realm of Alters The Lost Relic nasıl bir oyunmuş. Oyunun ayrıca indirme bağlantılarını ve sizler için yüklenmiş bir de oynanış videosunu yazımızda bulabilirsiniz. İzlemeyi unutmayın.

Realm of Alters The Lost Relic temel özellikler

Realm of Alters The Lost Relic mobil oyununun piyasadaki en güçlü rakibi Hearthstone. Blizzard’ın oldukça başarılı olduğu bu oyuna bir alternatif olarak çıkan oyun en büyük sıkıntısını da rakiplerinden yaşayacaktır. Zira Hearthstone’da Realm of Alters The Lost Relic gibi ücretsiz bir oyun.

Oyunda kendi kart destenizi oluşturarak diğer oyuncularla savaşıyorsunuz. Herkesin bir can değeri var. Rakibinizinkini sıfırlamaya çalışıyorsunuz. Bunun için kart destenizden rastgele çıkan kartları oyun alanına sürmeniz ve savaşa dahil etmeniz gerekiyor. Rakibinizde aynı şeyi yapacak hem size saldırıp hem de kendisini koruyacak önlemler alacak.

Kart özellikleri ve dil seçeneği

Hem saldırı hem savunma için bir çok kart bulunuyor. Kartların özellikleri üzerinde yazıyor. Dilerseniz deste oluşturma kısmından dilerseniz oyun esnasında kartın üzerine basarak özelliklerini, savaş alanında neler yapabileceğini okuyabiliyorsunuz. Bu açıdan şunu eklemek gerekiyor ki oyun İngilizce. Yani kartların özelliklerini iyice anlamanız için mutlaka İngilizce bilmelisiniz. Bundan ötürü ülkemizde bu tür oyunların beklenilen ilgiyi görmediğini ekleyelim. Türkçe olsa daha fazla oyuncuyu ülkemiz için kazanacağını düşünüyoruz.

Mana kazanımı

Bir kaç küçük detay daha vermek gerekiyor. Oyunda tur başına mana kazanmıyorsunuz. Manayı kart yakarak elde ediyorsunuz. Her tur için bir kartınızı feda etmeniz isteniyor. İsterseniz de yakmama gibi bir seçeneğiniz de var ama bu sefer de mana artmıyor. Kazandığınız manaları harcadığınızda önümüzdeki tur da bu manalar yenileniyor. Oyun genelinde ileri ki turlarda 10 mana ile oynamak istediğiniz düşünürsek 10 tur boyunca her tur 1 kart yakmanız gerekecek.

Hearthstone gibi bir oyundan sıkıldıysanız Realm of Alters The Lost Relic sizin için iyi bir alternatif olabilir. Oyunu aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz. Bu tür oyun videoları için ayrıca kanalımıza abone olabilirsiniz.

‎Realm of Alters - CCG
‎Realm of Alters - CCG
Fiyat: Ücretsiz+
Realm of Alters CCG
Realm of Alters CCG
Geliştirici: Realm of Alters Limited
Fiyat: Ücretsiz
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberStrateji

Manor Lords: Hastalıkları Nasıl Tedavi Edersiniz?

RehberStrateji

Manor Lords: Değirmeni Tamir Edin

RehberStrateji

Manor Lords: Haydutları Nasıl Durdurursunuz ve Yağmayı Nasıl Önlersiniz?

HaberStrateji

Civilization Deneyimi Roguelike Strateji Oyununda

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
İnternetsiz Mobil Oyunlar