Strateji

Warhammer Quest: Silver Tower, Sıra Tabanlı Strateji Oyunu, Bu Sene Çıkış yapacak

Warhammer Quest: Silver Tower, geliştirici Perchang’ın sıra tabanlı bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkacak. Warhammer’in Sigmar Çağı’nda yer alan oyun, gizemli Gümüş Kule’de güç ve zenginlik için savaşmak adına bir araya gelen Mortal Diyarlarının her yerinden şampiyonlarla ilgili bir hikaye içeriyor. Hikayeye göre bu kahramanlar, hayatta kalmak ve emeklerinin karşılığını almak için Acolytes, Tzaangors, zihin parçalayan Daemons ve diğer canavarlarla uğraşmak zorunda kalacaklar.

Kısaca Warhammer Quest: Silver Tower

Uzun bir oyun boyunca, Gaunt Summoner’in güç, beceri ve dayanıklılık özelliklerini elde edeceksiniz. Göreviniz sizi Bataklıktan lav dolu cehennemlere kadar tehlikeli ortamlarda seyahat etmek ve hepsi de Summoner’ın muska parçalarını ortaya çıkarmak amacıyla. Onun gerçek adını konuşmanız ve son mücadeleyi başlatmanız için tüm bu parçaları toplamanız gerekecek.

Şampiyonlar ve kostümler

Warhammer Quest: Silver Tower çıktığı zaman savaşmak için 100’den fazla aşama ve Knight Questor, Mistweaver Saih, Darkoath Chieftain ve daha fazlası dahil olmak üzere geliştirmek ve ustalaşmak için 10 oynanabilir şampiyon olacak. Kahramanlarınızı daha özel hale getirmek için kozmetik ürünler de var ve lansmandan sonra daha fazla şampiyon oyuna eklenecek. Her şampiyon üç dövüş stilinden birinde geliştirilebilir: yakın dövüş, menzilli veya büyü. Bunların kendi benzersiz yönleri, artıları ve eksileri olan farklı oyun tarzları sundukları söyleniyor.

Oyundan bazı içerikler

Sefer modunda, günlük görevler ve üstesinden gelmeniz gereken zorluklar var. Sunulan ödüllerden bazıları oyun içi para birimi, yeni karakter özellikleri ve efsanevi silahları içerir. Özellikle kendinizi cesur hissettiğiniz zamanlar için çok sayıda solo denemeler de vardır.

Haftalık Trial, sizi mümkün olduğunca çok aşamada savaşa sokarak içeriği arttırmaya çalışıyor. Bir dönüm noktası (check point) noktasından sonra devam edip etmeyeceğinize veya şimdiye kadar kazandıklarınızla ayrılmaya karar vermenizde bir risk unsuru sizi bekliyor olacak. Haftalık Trial’in sonuna gelmeyi başarırsanız, “gerçekten eşsiz ve güçlü” bir şeyle ödüllendirileceksiniz – ama ölmemeye ve her şeyi kaybetmemeye dikkat edin.

Warhammer Quest: Silver Tower şu anda iOS ve Android için bu yılın başlarında lanse edilecek. Son zamanlarda yaklaşmakta olan MMO, Warhammer: Odyssey ve Perchang’ın kendi Warhammer Quest 2’si de dahil olmak üzere birçok Warhammer oyunuyla ilgili haberleri kaçırmamak için bizi takip edin.

Kaynak: Pocket Gamer

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Strateji

Yüzüklerin Efendisi: Kart Oyunu gözden geçirilmiş yeni versiyonla yeniden yayınlanıyor

Mobil OyunStrateji

Star Discord mobil oyunu StarCraft benzeri olarak dikkat çekiyor

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4: Sacred Site (Kutsal Yer) Ne İşe Yarar?

Age of Empires 4Rehber

Age of Empires 4 Relic (Kalıntı) Ne İşe Yarıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Charrua Soccer, Sevimli Futbol Oyunu Apple Arcade’de Oynanabilir