Savaş Oyunları

Rainbow Six Siege, Büyük Güncelleme, Void Edge

Rainbow Six Siege, önümüzdeki sezon için isim ve sloganını paylaştı, bir sonraki büyük güncellemesini yayınlamaya başladı. Bu, Ubisoft’un bu haftaki R6 Invitational turnuvasında 5. Yıl için daha fazla ayrıntı paylaşmaya hazırlandığı anlamına geliyor. Oyunun resmi Twitter hesabı, teaser’ı ilginç bulunan bir görselle ve “Karanlığınıza bakın” ifadesiyle paylaştı. Sezon Ember Rise ve Shifting Tides gibi benzer oyunların yanı sıra Void Edge Operasyonu olarak adlandırıldı.

Void Edge, Montreal’deki R6 Invitational’da detaylandırılacak olan 5. Yıl içeriğinin ilk sezonu gibi görünüyor. Yarışmalar 11 Şubat’ta başlayacak. Playoffların ve finallerin son aşamaları 14 Şubat’ta başlayacak. 5’inci yıl ayrıntıları bu festivaller sırasında kısım kısım paylaşılacak, ancak Ubisoft tam olarak ne zaman resmi bilgiler vereceğini detaylı olarak açıklamadı.

Ayrıca Bakınız:   Revenge of Sultans 26 Ağustos Güncellemesi Detayları

Şampiyona, Road to SI 2020 Battle Pass’ın da dahil olduğu bazı gelirleri içeren 3 milyon dolarlık ödül havuzuna sahip olacak. Bu etkinlik 16 Şubat’a kadar sürecek, bu nedenle özel Operatör spor kıyafetleri gibi benzersiz kozmetikler de dahil olmak üzere bonusları almak için biraz daha zamanınız var. Ayrıca sadece etkinlik için yapılmış özel bir haritada da yer alıyor.

Rainbow Six Siege sezonları kabaca üç ay sürüyor ve bu da Aralık 2019’daki Shifting Tides’ın piyasaya sürülmesinden sonra yeni bir sezonun başlamasına denk geliyor. Sezonlar düzenli olarak harita ve denge değişikliklerini, kazanılabilecek bir sürü yeni kozmetik içeren battle pass’i ve iki yeni Operatörü bizlere sunuyor.

Ayrıca Bakınız:   Clash of Kings Yeni Uygarlık Geliyor

Kaynak: GameSpot

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
ListeSavaş Oyunları

Oyunlarda En Üzücü 10 Boss Savaşı

PCSavaş Oyunları

Sonunda Half-Life: Alyx Hakkında Bilmeniz Gereken Herşey

Savaş Oyunları

Dünyanın En Büyük FPS'si Film Oluyor

Savaş Oyunları

Zula Mobile İndir - Türk Yapımı FPS Oyunu

Mobil Oyunlardan Ücretsiz Haber Alın

Mobil oyun haberleri, mobil oyun incelemeleri, hata çözümleri, etkinlikler ve güncellemelerle ilgili bilgilendirilmek, yeni oyunları keşfetmek için abone olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Çarpıcı Açık Dünya MMORPG Olan Dragon Raja, 27 Şubat’ta iOS ve Android İçin Çıkıyor