Rol OyunuSimülasyon

GTA VI’nın Adı GTA Vice Olabilir

GTAForums kullanıcısı bir kez daha yeni şifreli mesajlarla bir sonraki Grand Theft Auto oyununu gündeme getirdi. Görünüşe göre, yeni oyun daha önceki sızıntılar ve söylentilerle ilişkili olarak GTA Vice olarak adlandırılabilir. Geçen hafta, onnaenodaet adlı güvenilir bir GTAForums kullanıcısı, GTAForum’ların her kısmına şifreli mesajlar göndermeye başladı, bu da genellikle Rockstar Games’ten bazı büyük haberlerin geldiği anlamına geliyor. Sızıntı, Red Dead Redemption 2’nin duyurulmasından birkaç hafta önce ve ayrıca PC için Red Dead Redemption 2’nin duyurulmasından bir ay önce benzer mesajlar şeklinde kendini göstermişti.

Birçok forum kullanıcısı, Rockstar Games’in bir sonraki Grand Theft Auto oyununu çok yakında açıklayabileceğini ve spekülasyonu daha da körükleyen onnaenodaet’in en son şifreli mesajlarını açıklayabileceğini öne sürüyor. Sızdırıcı GTAForum’lara aşağıdaki mesajı gönderdi:

Ayrıca Bakınız:   GTA 6, Yeni Nesil Konsolların Çıkış Oyunu Olmayacak Ama...

“GTA VI logo appears

Then a door shuts inwards oan thi right whae the letters CE written oan it spelling oot:

GTA VICE

Then thi boy whae the husky voice goes:

Aw aboot thi trafficking

Aw aboot thi shagging”

Bazıları için, bu tamamen saçma gelecektir ama bu gerçek olabilir çünkü onnaenodaethat daha önce de belirttiğimiz gibi güvenilir sızıntılar veren bir kullanıcı. GTAForums’un modları, sahte sızıntılar veya ayrıntılar gerçekleşmeyecek durumdaysa katı tutumlarıyla ve politikalarıyla bilinir – yayınları ve hatta tüm konuları anında silerler. Bu sızıntıyla ilgili böyle bir durum yaşanmadı.

Yeni şifreli mesajlara gelince, sadece modların mesajları silmemesi değil, bazılarını da sabitlemesi, sızıntıların gerçeğe yakınlığını biraz daha destekliyor. GTAForums kullanıcısı onnaenodaethat görünüşe göre İskoçya’da yaşıyor, yani Edinburg, İskoçya’da bulunan bir stüdyo olan Rockstar North’dan biraz bilgi alması mümkün görünüyor.

Ayrıca Bakınız:   Mortal Kombat 11 İçin 3 Yeni Karakter Sızıntısı

Yine de sızıntıların güvenilirliğine rağmen bu mesajları diğer söylentiler veya doğrulanmamış bilgiler gibi bir temkinli karşılamalısınız. Sonuçta hiç bir resmiyetleri yok. Bununla birlikte, GTA VI hakkındaki önceki söylentiler göz önüne alındığında, Miami ve Kolombiya’nın oyunun bölgeleri olabileceğini söylemek gerek.

Bunun da ötesinde, GTA VI, Netflix’in TV dizisi Narcos’tan ilham alacağı ve gıda zincirinde büyüyen , uyuşturucu lordu olmaya çalışan bir gangsterin hikayesini konu alacağı söyleniyor. Tüm bu söylentilerin doğruluğunu çok yakında göreceğimizi umuyoruz.

Kaynak: Altchar

Umutcan D.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Battle RoyaleMobaRol Oyunu

Hunter's Arena: Legends, BattleRoyale-MOBA-RPG Türündeki Oyun Testlere Başlıyor

AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG

Rol Oyunu

Mount And Blade 2, Steam'in Anlık Olarak En Çok Oynanan 3. Oyunu Oldu

Rol Oyunu

Elden Ring Hakkında Bazı Detaylar Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
En İyi 10 MMO – 2020 Yılında Mobil İçin Çıkacaklar