Gamer Tişört kategorimizden kişiye özel baskılı gamer tişörtlere göz atabilirsiniz, İyzico ve Dolap güvencesiyle kredi kartı ve dilerseniz taksitle alışveriş yapabilirsiniz.

Battle RoyaleWarzone

Call of Duty: Warzone Loot Haritası – En İyi Loot Lokasyonları

S0urPatchAdults Twitter kullanıcısının hazırladığı görsele göre Call of Duty: Warzone’da en iyi lootları alabileceğiniz lokasyonlar belirlendi. Tier 4 ekipman nereden düşüyor bu haritadan görebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone haritası kesinlikle çok büyük ve en popüler noktalara iniş yeni başlayanlar için oldukça zor olabilir. Neyse ki, haritada hala en yüksek seviye ganimeti bulabileceğiniz başka, nadir yerler var. Diğer tüm battle royalelerde olduğu gibi, Call of Duty: Warzone’da yağma sistemi bulunur. Gri, Yeşil, Mavi, Mor ve Turuncu loot devasa Verdansk haritasının her yerinde bulunabilir ve oyunumuzu kolaylaştırmak için yağma yerlerini ilk olarak işaretleyen Twitter kullanıcısı S0urPatchAdults sayesinde, daha mantıklı inişler ve bölgelere ziyaretler düzenleyebilirsiniz.

Aşağıdaki haritada görebileceğiniz gibi haritadaki her konum, o konumda bulacağınız ganimet değerini temsil eden yeşil, mavi, mor veya turuncu bir daire ile işaretlenmiştir.

cod warzone loot map

Tam boyutta görüntülemek için tıklayabilirsiniz

Beklendiği gibi, kentsel alanlar turuncu veya mor yağma istiyorsanız en iyi seçimler olacaktır, yamaç alanları genellikle burada mavi bir miktar yeşil yağma ile doldurulur. Bazı yerlerin ve binanın neden işaretlenmediğini merak ediyorsanız, bunlar muhtemelen hiç almak istemeyeceğiniz 1. seviye ganimetle doludur.

Tabii ki, haritanın etrafında yağmalamayı sevmeyenler paralarını her zaman Loadout Drops’ta harcayabilir ve Warzone için kendi özel yapım loadoutlarını seçebilirler.

Call of Duty: Warzone rehberleri için, oyununuzu geliştirmek ve Warzone Zafer ekranını almak için on basit ipucumuza göz atın. Ayrıca, çökme ve donma ile ilgili sorunlarınız varsa, Activision resmi yamayı yayınlayana kadar olası düzeltmelere bakın.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Warzone

Warzone 2 Sezon 2 Güncellemesinde Loot Sisteminde Önemli Değişiklikler Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Warzone’u İndiren Call of Duty Mobile Oyuncularına Hediye Veriliyor