Mobil OyunStrateji

Marvel Duel – Marvel CCG Oyunu Ortaya Çıktı

Marvel Duel oyunu kapalı betaya girdi. Marvel Duel bir CCG oyunu. Yani Kart Takas Oyunu şeklinde ifade edilebilir. Oyun piyasada gördüğümüz HearthStone, Gwent, Elder Scrolls Legends ve en yenilerden birisi Legends of Runeterra oyunlarıyla aynı mantıkta oynanıyor.

NetEase ve Marvel Games, Marvel evreninde geçen bir kart oyunu üzerinde çalışıyor. Buna Marvel Duel ismi verilmiş ve şu anda kapalı beta sürümüne kaydolabilirsiniz. Marvel Duel, Örümcek Adam, Kaptan Marvel, Iron Man ve 147 diğer Marvel Karakteri içerecek. Marvel Duel, oynaması ücretsiz olacak.

NetEase ve Marvel ilk kez bir oyun üzerinde çalışmıyor, önceki işbirlikleri olumlu yorumlar almış bir MOBA olan Marvel Super War’du. Kapalı beta bu hafta, 19 Mart – 26 Mart arasında erişilebilir olacak ve  sadece Tayland ve Filipinler için sunucular açılacak. Tam sürümün yakında çıkması planlanıyor.

marvel duel kart destesi oyunu

Marvel Duel ile ilgili bir de Tweet atıldı.

Kaan Alp B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
MMORPGMobil Oyun

Forsaken World: Gods and Demons - Mobil MMORPG

AksiyonDövüş Oyunları

Shadow Fight Arena Yakında Çıkıyor

Hayatta Kalma

Dawn Breaking, Hayatta Kalma, Mobil Açık Dünya Oyunu, Betaya Giriyor

AksiyonMaceraMobil Oyun

Kart Tabanlı Savaş Oyunu INVICTUS: Lost Soul Bu Ay İçinde Çıkacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Cyberpunk 2077 Koronavirüs Nedeniyle Gecikecek Mi?