Battle Royale

Call of Duty Warzone’a Solo Mod Geldi

Oynaması ücretsiz Modern Warfare battle royale yan oyunu Call of Duty: Warzone, solo mode yani tek kişilik oynayabilme güncellemesini aldı. Mekanik olarak pek bir şey değişmedi. Oyuncular bir tabanca ve birkaç mermi ile haritaya düşer ve oradan çeşitli yükseltmeler, ekipmanlar ve silahlar için sözleşmeleri tamamlayabilir ve birbirlerini öldürmek için ellerinden geleni yapabilirler. Daire normalde olduğu gibi kapanacak, yeniden konuşlandırma fırsatı için savaşmak adına hala Gulag’a gönderileceksiniz.

Strateji ise tamamen farklı. Activision yeni bir blog gönderisinde bu konuda birkaç nokta paylaştı:

Intel En İyi Takım Arkadaşınızdır. Tac Map ve Compass’a dikkat etmenin yanı sıra, Recon Drone, Heartbeat Monitor ve İHA gibi keşif araçlarını bulma ve donatma konusunda özellikle dikkat edin.

Harita ve oyuncu sayısında bir değişiklik olmadı. Satın Alma Yok. Solo modunda yaşamak için sadece bir şansın var.

Sözleşmeleri mutlaka tamamlamaya çalışın. Bu, özellikle Recon Sözleşmeleri için geçerlidir, Solos’ta olduğu gibi, istasyonu alam süresi diğer modlara kıyasla yarıya düşer. Sözleşmeleri tamamlayın ve Satın Alma İstasyonlarında bir kaç parça eşya almak için Nakit kazanın.

warzone solo

Kendini Canlandırma Kitleri hem senin hem de rakibin için Solo modunda bulunuyor. Birini düşürdüğünüz zaman onun gerçekten düştüğünden emin olun. Çünkü bu kitler siz farketmeden onu tekrar oyuna döndürebilir. Bu durum sizin için de geçerli.

Solo modunda öğrenecek çok şey var. Bu modda hayatta kalmak her zamankinden daha zor çünkü herkes tek başına. Buradan alacağın dersleri bir sonraki oyuna aktarmayı deneyin.

Solos, katil becerilerinizi pratik yapmak için iyi bir yoldur, çünkü haritayı keşfedebilir ve gerçekten kazanmak isteyen takım arkadaşlarınızı rahatsız etmekten korkmadan silahlar, ekipman ve avantajlarla oynayabilirsiniz. Activision, “Sadece duyularınız ve güvenmeniz gereken HUD ile, bir Solos maçı, gelecekteki maçlarınız için bol miktarda tecrübe sağlayabilir” şeklinde açıklama yaptı.

Call of Duty: Warzone’un solo modu şimdi yayında.

Kaynak: PCGamer

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Cod: MobileRehber

Call of Duty Mobile'da Yapmaktan Kaçınmanız Gereken 3 Hata

RehberWarzone

Warzone'daki En İyi Tabancalar

FortniteRehber

Fortnite'da Gold Lara Croft Nasıl Elde Edilir?

Free Fire

Garena Free Fire Ücretsiz Hediye Kodları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty Warzone, 10 Günde 30 Milyon Oyuncuya Ulaştı