Rol Oyunu

Marvel ve Netmarble, Mobil Cihazlar İçin Açık Dünya Bir RPG Olan Marvel: Future Revolution’ı Duyurdu.

Marvel ve Netmarble, mobil cihazlar için açık dünya bir RPG olan Marvel: Future Revolution’ı duyurdu. PAX East’te duyurulan oyun Marvel: Future Fight’ın geliştiricilerinden geliyor ve oyuncuların ‘Omega Flight’ Süper Kahraman ekibinin bir parçası olarak oynadığını biliyoruz. Basın açıklamasına göre, oyuncular “Süper Kötü Adamların saldırısına karşı koymak, şüpheli davranışlarını araştırmak ve evreni savunmak için birlikte çalışacaklar.”

Onaylanmış oynanabilir kahramanlar arasında Kaptan Amerika, Kaptan Marvel, Örümcek Adam ve Doctor Strange yer alıyor ve açık dünya Xanderth ve Sakaar dahil olmak üzere çeşitli Marvel haritalarını içeriyor. Oyun, özelleştirme sözü verilen kahramanlar için yeni ve mevcut kostümler içerecek. Hikaye, Marvel Ultimate Alliance 3’te de çalışan Marvel Comics yazarı Marc Sumerak tarafından geliştiriliyor.

Netmarble’ın bir temsilcisi, Marvel: Future Revolution oyununu Future Fight gibi olmayacağını bildirdi. Daha önce Future Fight gibi olduğu haberleri çıksa da açık dünya rol oyunu olacağı resmi olarak doğrulandı.

Marvel: Future Revolution Nedir?

Netmarble ve Marvel ortaklığı ile ortaya çıkan yeni bir oyun, açık dünya oluşuyla dikkat çekiyor. Oyun gelecekte geçiyor ve farklı boyutlarda yer alan dünyalarda oynanıyor. Oyunun Primary Earth ile başlayacağı söyleniyor. Oyunda Omega Fight adında yeni bir kahraman oluşumunun bir parçası olarak başlıyorsunuz.

Marvel: Future Revolution İndir

Marvel: Future Revolution daha çok yeni bir oyun olduğundan indirmek şimdilik mümkün değil. Oyunun yakın zaman içinde oynanabilir hale gelmesi bekleniyor olsa da çıkışıyla ilgili en iyimser tahmin 2021 olarak söyleniyor.  Marvel: Future Revolution APK dosyası araştırması yaptığımız zaman da herhangi bir sonuca ulaşamıyoruz. Yine de aşağıdaki bağlantıyı zaman zaman kontrol ederek APK çıktığı zaman haberdar olabilirsiniz.

Marvel: Future Revolution APK – Netmarble bütün oyunlar

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
Açık DünyaListe

En İyi Açık Dünya Oyunları - 2021

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Black Pearl'i Nasıl Alırsınız?

RehberSea of ​​Thieves

Sea of Thieves: Headless Monkey Captain Journal Lokasyonları

RehberRol Oyunu

En İyi 3 Diablo 2 Modu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Wild Frontier, Vahşi Batıyı Telefonlarınıza Getiren Strateji Oyunu Çıkıyor