MobaPC

League of Legends Forumları Önümüzdeki Hafta Kapanıyor

Forumlar ilgili konuda insanların görüş alış verişi yaptığı veya bilgi verdiği bununla birlikte detaylı tartışmaların yaşanabildiği bir sistemdir. Bu günlerde sosyal medyanın gelişmesiyle birlikte çok sık kullanılmıyor. League of Legends’ın ki bile kapanıyor.

Riot, “9 Mart 2020’den itibaren League of Legends forumlarını kapatacağız.” dedi. “Bazılarınızın bunları düzenli olarak kullandığınızı biliyoruz, bu yüzden bu kararı kolay almadık. Ancak, kaçınızın Board kullandığına baktıktan sonra, platformun popülaritesinin önemli ölçüde azaldığı anlaşıldı. Riotcular, Reddit ve Discord gibi diğer topluluk tartışma platformlarına geçtiler.” şeklinde bildirdi.

“Gönüllü moderatörlerimize minnet borçluyuz! Zamanla, yerel bölgelerindeki oyuncuları destekleyecek kadar tutkulu olanlar için bir gönüllü moderasyon programı ortaya çıktı. Bu tür topluluk etkinliklerine ev sahipliği yapmak için özverili çalışmalar yaptılar. Cosplay ve hayran-sanat yarışmaları bunlardan bazıları. Her zaman forumlarda oyuncularla konuşmak ve onlara yardım etmek için hazır bulundular. Geçtiğimiz on yıl boyunca forumda moderatörlük yaparak ve topluluğa yardım eden gönüllülere yeterince teşekkür edemeyiz! ”

Kullanıcılara saklamak istedikleri her şeyi arşivleme şansı vermek için Forumlar 9 Mart’ta salt okunur hale getirilecek, ve erişilebilir olmaya devam edecektir. Ancak bir hafta sonra tamamen çevrimdışı olacaklar ve kaydedilmeyen her şey kaybedilecek.

Forumda yaklaşan kapanmaya tepki yok gibi görünüyor, bu muhtemelen Riot’un fişi çekme kararının uygun bir gerekçesi. Riot bu kararından vazgeçmeyecek. Zaten kimsenin itiraz ettiği de yok. Yalnız LoL oyuncuları kendileri için kendi forumlarını bulabilir daha kalabalık yerlere kayıt olabilirler.

League of Legends hakkında diğer bilgiler

League of Legends İndir

League of Legends oynamak için oyun dosyalarının indirileceği launcher yani başlatıcıyı indirmeniz gerekiyor. Oyun sunucularında sıkıntı varsa herhangi bir şekilde oyunu indirmeniz kolay değil. İlk önce League of Legends indirebileceğiniz bağlantıları sizlerle paylaşalım. Bu bağlantılar sayesinde başlatıcıyı indirebilirsiniz. Sonrasında başlatıcı oyun dosyalarını kendisi indirecektir.

League of Legends indir (Kendi web sitesi) ya da League of Legends İndir (Alternatif)

Alternatif olsun diye LoL için torrent dosyası verecektik ama bulamadık. Yani oyunu başlatıcıdan indirmek zorundasınız. Diğer türlü güvenli de olacağını düşünmüyoruz.

League of Legends: Wild Rift

League of Legends’ın mobil versiyonu olarak dikkat çeken oyun, Arena of Valor, Mobile Legends ve adını daha sayamadığımız onlarca mobil moba oyununun tahtını sarsacak gibi görünüyor. Nedir diye soranlar için; League of Legends: Wild Rift, Android, iOS ve konsollar için Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu bir çevrimiçi savaş arenası oyunudur. Oyun, PC mevkidaşı League of Legends’ın kısaltılmış bir versiyonudur.

League of Legends: Wild Rift
League of Legends: Wild Rift
Geliştirici: Riot Games, Inc
Fiyat: Ücretsiz

League of Legends Destek

League of Legends destek almak istiyorsanız ya da League of Legends müşteri hizmetleriyle iletişim kurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip ediniz;

  1. League of Legends destek sitesine gir.
  2. Açılan sayfada destek almak istediğin oyunu seç. İleride oyun sayısı artacaktır çünkü yeni oyunlar çıkacak.
  3. Daha sonra League of Legends destek ihtiyacına göre yolu takip et.

League of Legends forumlarının kapatılması acaba destek sistemini de etkileyecek mi? Kullanan yok dense de insanlar müşteri hizmetlerine birşey sormadan önce ilk önce forumda danışıyor olabilirlerdi. Şimdi forum olmadığına göre League of Legends müşteri hizmetlerinin yoğunluğu artabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Call of Duty Mobile Yeni Battle Pass, Harita ve Karakter İçeren Büyük Bir Güncelleme Alıyor