Mobil OyunSavaş Oyunları

Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyunu Belirli Bir Bölge İçin Yayınlandı

Tom Clancy’s Elite Squad artık Android’de Filipinler üzerinden oynanabilir. Bu, efsanevi Sam Fisher dahil olmak üzere Ubisoft’un en tanınmış karakterlerinden oluşan kendi manyak ekibinizi bir araya getirmenize izin veren sıra tabanlı bir strateji oyunudur. İlk kez E3 2019’da ortaya çıktı ve uzun bir sessizlikten sonra, oyunun bu yıl Android cihazlar için piyasaya çıkacağı açıklandı. Ayrıca, birkaç bölgede kademeli olarak yayılacağı da açıklığa kavuşturuldu.

Oyunun Filipinlerde çıkış yapacağı daha önceden çeşitli yabancı kaynaklarda tahmin edilmişti. Tom Clancy’s Elite Squad şimdilik sadece Filipinlerde erişilebilir durumda. Eğer lag problem olmaz diyorsanız aslında Filipinler üzerinden oyuna giriş yapmanız mümkün.

Oyunun kendisi grafik olarak iyi görünüyor, mobil pazardaki sayısız sıkıcı askeri nişancı oyunlara göre öne çıkmasını sağlayan stilize bir estetik sunuyor.

Buradaki savaşçılar 5v5 PvP çok oyunculu oyunlara odaklanarak hızlı ve erişilebilir aksiyon sunmayı amaçlıyor. Oyun içinde ayrıca Splinter Cell, Rainbow Six, The Division ve Ghost Recon gibi oyunlardan da karakterler toplanabilir durumda. Kuşkusuz, bu adamların büyük çoğunluğunu eğer oyunları oynadıysanız biliyorsunuz.

Tom Clancy’s Elite Squad mobil oyununu Ubisoft’un Paris merkezli Owlient stüdyosunda geliştiriyor. Bu ekip ümidimizi kestiğimiz  At Adventure: Tale of Etria’nın arkasındaki ekiptir. Oyunun takipçileri geliştiriciyi oldukça iyi tanıyacaklar.

Tom Clancy’s Elite Squad şu an için herhangi bir ön kayıt toplamıyor.  Kayıt olabileceğiniz ya da bekleyebileceğiniz bir şey yok. Yine de oyunun çıkışı olarak bu yılın ortasından sonrası işaret ediliyor. Oyun hakkında detaylı bilgi için en az yaz aylarına kadar beklememiz gerekecek.

Tom Clancy’s Elite Squad Mobil Oyun İndir

Oyun şimdilik bölge kilitli olacak şekilde Filipinlerden erişilebilir durumda. Bu gibi durumlarda diğer ülkelerdeki oyuncular VPN ile ilgili bölgedeymiş gibi görünüp APK indirerek oyuna girebiliyor. Siz de böyle bir yöntemin çalışacağından eminseniz Tom Clancy’s Elite Squad APK dosyasını indirebilir ve deneme yapabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
RehberSavaş Oyunları

World of Warships, Neden Oynamalısın ya da Neden Oynamamalısın?

Battlefield 2042Savaş Oyunları

Battlefield 2042 "Error Code 15 600P 7A" Nasıl Çözülür?

AksiyonMobil Oyun

Assassin's Creed Jade oynanışı internete sızdı

Mobil OyunNişancı OyunuRehber

Rainbow Six Mobile Tier Listesi, En İyi Operatörler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Resident Evil 3 Remake Yeni Resmi Fragmanı ve Daha Fazlası (Güncellendi)