Battle Royale

Call of Duty Warzone’a Yeni Silahlar Ekleniyor

Call of Duty: Warzone, bu gece yapılacak büyük bir güncelleme kapsamında dört yeni silah oyuna ekleniyor. Bu dört silah 725 av tüfeği, MK2 Karabina nişancı tüfeği, .50 GS tabanca ve EBR-14 nişancı tüfeği şeklinde sıralanabilir.

725’in eklenmesi belki de buradaki önemli husustur. Bu, Modern Warfare’in Infinity Ward’da geçmiş olan bir silah. Bir çok oyuncu bu tüfeğe sinirli olabilir ama doğru zamanda ve kullanımda en etkili silahlardan birisi olduğunu söyleyebiliriz.

Activision bir blog yazısında, bu dört silahın hem yaygın hem de nadir görülen durumlarda Warzone dünyasında öğrenilebileceğini söyledi. Warzone mükemmel bir battle royale ve kısa sürede oldukça popüler olsa da bir çok oyuncu silah çeşitliliğinin yetersizliğinden bahsediyordu. Daha fazla silah bu sorunun hafifletilmesine yardımcı olabilir.

Bu arada yeni bir operatör geliyor. Talon, köpeğinin Indiana ile birlikte oyunun Koalisyon tarafına katılıyor. Indiana, Talon’un bitirme hamlesini yaptığınızda savaşmaya geliyor. Talon’u ve bitirme hamlesini elde etmek için, Talon’un paketini COD Puanları ile satın almalısınız. Bu paket ayrıca iki efsanevi silah çizimi ve iki seviye atlama içerir.

Modern Warfare’e çok oyunculu, Khandor Hideout adlı yeni bir harita geliyor. Uzun görüş alanları ve iç mekanlarla 6v6 oynamak için ideal bir harita.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Battle RoyalePUBGRehber

PUBG'de Senzu Fasulyesi Nasıl Alınır ve Kullanılır?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'ta görsel ses efektleri nasıl açılır?

Battle RoyaleFortnite

Fortnite'ta Emerald Axe Nasıl Alınır?

Battle RoyaleNişancı OyunuWarzone

Warzone 2'de Nuke Skin Nasıl Alınır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Half-Life: Alyx Benzeri En İyi Mobil Oyunlar