AksiyonSavaş Oyunları

Warframe Oyuncuları Şimdi Diğer Ekiplerle Takım Olabilir

Warframe oyuncuları şimdi yeni bir düşmana karşı diğer ekiplerle takım olabilir.

Digital Extremes, ilk olarak oyunun 2019 konvansiyonu Tennocon’da gösterilen özellikler de dahil olmak üzere Warframe için büyük bir güncelleme yayınlıyor. Scarlet Spear Operasyonu, oyunun yeni etkinliği, 24 Mart’tan başlayıp 21 Nisan’da sona erecek şekilde dört hafta sürecek.

Warframe’in büyük kötü, Sentients olarak bilinen düşman AI, oyunun uzay gemisi savaş modunda ortaya çıkıyor. Railjack gemilerindeki oyunculara Sentient topluluğu olarak saldırı yapılacaklar. Bu Sentient grupları mevcut uzaylı düşmanlarından çok daha akıllıdır; geminin sistemlerini bozmak ve devre dışı bırakmak için hareket edecekler, oyuncuları gemiyi temizlemek ve gemiyi tekrar çalıştırmak için birlikte çalışmaya zorlayacaklar.

Ayrıca Bakınız:   Marvel's Avangers Oyunu Tanıtıldı. Çıkış Tarihi ve Diğer Detaylar

Warframe, oyuncuları dört oyunculu takımlarla sınırlarken, bir göreve daha fazla oyuncu eklemenin yeni bir yolu var. Yeni bir Operation Room, oyuncuların Operation Link adlı bir özellikte takım oluşturmalarına izin verecek. Operation Link ilk olarak Tennocon 2019’da Squad Link olarak gösterildi ve iki farklı ekip tarafından ele alınan iki cepheli bir görevi sergiledi.

Operation Link’te, dört kişilik bir kadro Railjack’te olacak. İkinci bir dört oyunculu ekip tarafından ele alınan yer tabanlı operasyonları devralmak için yardıma ihtiyaçları olacak. Railjack oyuncuları, müttefik kadrolarının geleneksel bir yer savaşı temelli görevde yollarını bulmasını beklerken hayatta kalmalı ve mümkün olduğunca çok şey yapmalıdır. Her iki takım da başarılı olursa, görev çok daha kolay hale gelir. Tamamlanan her Operation Link görevi, etkinliğin ilerlemesine katkıda bulunacak.

Ayrıca Bakınız:   Call of Duty Mobile'a Kontrolcü Desteği Tekrar Gelecek

operation scarlet spear warframe

Warframe, Nova Warframe’e adanmış bir oyun içi müze sergisi de dahil olmak üzere bugünkü güncellemede daha fazla güzellik kazanıyor. Söz konusu Warframe için kozmetik dolu yeni bir koleksiyon da bu güzellikler içinde.

Scarlet Spear Operasyonu, PC güncellemesinden kısa bir süre sonra Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One’a gelecek.

Kaynak: Warframe

Tarık B.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber -oyunda.org- kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

AksiyonRol Oyunu

GTA Online Herkese Oyun İçi Para Dağıtıyor

e-SporSavaş Oyunları

Valorant'ın Gösterişli Karakteri Jett, Yeni Bir Fragmanda Göründü

AksiyonRol Oyunu

Mortal Shell, Dark Souls Ve Warframe Kombinasyonundan Ortaya Çıkan Yeni Aksiyon RPG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Sony Playstation İçin Oyun İndirme Hızını Avrupa’da Düşürüyor