AksiyonKonsol

Death Stranding’s PS4 İçin Fotoğraf Modu Güncellemesi Yakında Geliyor

Bunun için Death Stranding’i tekrar oynar mısınız? İşte oyuna gelecek yeni özelliğin detayları;

Dünyanın mevcut durumu göz önüne alındığında Death Stranding dünyanın şu an ki durumuna oldukça uyuyor. Hem oyun oynamak için de çok ideal bir zaman. Oyuna bir de Photo Mode denilen özellik ekleniyor.

Bu özellik aslında Haziran ayında çıkacak olan PC sürümü için duyuruldu, ancak bugün Kojima Productions, PlayStation 4’te bir fotoğraf modunun da mevcut olacağını doğruladı.

Eğer Photo Mode yani Fotoğraf Modu nedir kaçırdıysanız, oyunu duraklatmanıza izin veren ve Sam Bridges’un anlık görüntülerini kaydedebileceğiniz yeni bir özelliktir. Dahası, kamera açısını, renk filtresini, kontrastı ve çok daha fazlasını ayarlamanıza olanak tanır. Sam’in ifadesini değiştirebilir, hatta onu sahneden tamamen kaldırabilirsiniz. Eşsiz çekimler yapmak için her türlü seçeneği size sunar.

death stranding photo mode

Death Stranding, PlayStation 4 için hali hazırda oynanabilir durumda. Oyun 2 Haziran 2020’de PC için çıkışını yapacak. Fotoğraf Modu yayınlandığında hemen PC için mevcut olacak daha sonrasında PS4 için Death Stranding’e geleceği düşünülüyor. Yine de zaman ile ilgili detaylı bir açıklama yapılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
AksiyonRehberV Rising

V Rising'de Nasıl Daha Fazla Eşya Taşıyabilirim?

AksiyonV Rising

V Rising'de Coarse Thread nasıl bulunur?

AksiyonRehberV Rising

V Rising Copper Ore nasıl bulunur?

AksiyonV Rising

V Rising'de Whetstones nasıl bulunur?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Half-Life: Alyx’i VR Ekipmanı Olmadan Oynamak Mümkün