Nişancı OyunuRol Oyunu

Battlefield 5’in Bir Sonraki Büyük Güncellemesi Son Olabilir

Perşembe günü DICE, Battlefield 5’in bir sonraki büyük güncellemesinin bu yaz çıkacağını ve bunun, oyunun aldığı son yeni içerik güncellemesi olacağını duyurdu.

Battlefield 5’in en son güncellemesi Into the Jungle, yeni silahlar ve teçhizatlar tanıttı. Into the Jungle, son bir güncellemeyle 29 Nisan’da sona erecek. Bundan sonra oyunun bir sonraki güncellemesi yayınlanacak.

Ne yazık ki, duyuruda yeni güncellemenin tam olarak neye odaklanabileceği hakkında bilgi yok. DICE, yeni güncellemenin “bazı yeni içerik, silahlar ve oyun düzenlemeleri” içereceğinden bahsediyor. DICE, Haziran ayında yayınlanmak üzere planlama yapıldığını, ancak evden çalışan geliştiricilerle birlikte bu planların zora girdiğini söyledi.

Bu yazdan sonra Battlefield 5’in geleceğinde büyük ölçekli içerik güncellemeleri olmayabilir, ancak bu, oyunun hiç güncelleme almayacağı anlamına gelmez. DICE ayrıca #FridayNightBattlefield sunucularının yanı sıra önceki Battlefield oyunlarına geri bakacağı Throwback Perşembe günlerini yeniden sunmayı planladığını söylüyor.

DICE ayrıca, oyunu daha eğlenceli ve adil hale getirmeye yardımcı olmak için Battlefield 5’in hile önleme sistemi üzerinde çalışmaya devam ettiğini iddia ediyor. Ancak, geliştirici, konuyla ilgili herhangi bir ayrıntıya girmiyor.

Battlefield 5 ilk olarak 2018’de piyasaya sürüldü. Ekim 2019’da EA, DICE’ın Battlefield 5’e kadar olan takibinin 2022’ye kadar yayınlanacağını duyurdu. EA’ya göre, oyun serisine yeni giriş son teknoloji canlı hizmet tekliflerine odaklanacak.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
GTA 5Rehber

GTA 5 Yapışkan Bombalar Nasıl Patlatılır?

AksiyonGTA 5Rehber

GTA 5 Online'da İtfaiye Arabasını Nasıl Alırsınız?

AksiyonRehber

Saints Row: Nasıl Fotoğraf Çekilir (Fotoğraf Modu)

AksiyonRol Oyunu

Saints Row'u bitirmek ne kadar sürer?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
World of Tanks Blitz: Rakibinizi Güvenle Yok Etmenize Yardımcı Olacak İpuçları