MMORPG

Elder Scrolls Online Ücretsiz ESO Plus Avantajları Sunuyor

Elder Scrolls Online Ücretsiz ESO Plus Üyelik Avantajları Sunuyor. Sınırlı bir süre için PS4, Xbox One ve PC’de ücretli üyeliğin avantajlarından ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Hepsinden önce Yüzüklerin Efendisi gibi, Bethesda’nın ücretsiz oynanabilen fantazi MMO The Elder Scrolls Online, insanların COVID-19 kilitlemeleri sırasında kapalı mekanlarda zamanlarının tadını çıkarmasına yardımcı olmak için özel bir promosyonun parçası olarak ekstra bir ücret ödemeden insanların ekstra içeriğe erişmesine izin veriyor .

Artık 27 Nisan’a kadar herkes, oyunun ücretli genişletmelerine ve daha fazlasına erişim içeren ESO Plus’ın avantajlarından yararlanabilir. Promosyon dönemi için, Imperial City, Orsinium, Thieves Guild, Dark Brotherhood, Shadows of the Hist, Morrowind, Reach Horns, Clockwork City, Dragon Bones, Summerset, Wolfhunter, Murkmire, Wrathstone, Scalebreaker, Dragonhold ve Harrowstorm dahil olmak üzere tüm ESO’nun DLC paketlerini ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Bunların her biri yeni bölgeler, görevler ve zindanlar içerir.

the elder scrolls online

Oyuncular ayrıca XP’de yüzde 10 artış ve zanaat malzemelerinin sınırsız depolanması için kullanılabilecek bir zanaat torbası hediyesi alıyorlar. ESO ayrıca çift banka alanı, evler için çift mobilyalar ve çift geçişli kristal depolamayı da veriyor.

ESO Plus bununla birlikte aylık oyun içi para birimi ile geliyor, ancak bu promosyon döneminde oynayan insanlar için bu özellik geçerli olmayacaktır. ESO Plus aboneliğine nelerin dahil olduğunu tam olarak görmek için ESO web sitesine bakabilirsiniz.

ESO Plus normalde aylık 15$ tutarındadır. Oyun PS4, Xbox One ve PC’de oynanabilir. Oyun hala 13.5 milyondan fazla kayıtlı hesapla güçlü bir durumda ve geliştirici ZeniMax Online Studios, 2020’de ve gelecek yıllarda oyunu desteklemeyi planlıyor.

ESO Plus nasıl aktif edilir?

Ücretsiz ESO Plus deneme sürümünüzü nasıl etkinleştireceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

  1. The Elder Scrolls Online’da oturum açın.
  2. Crown Store’a gidin.
  3. ESO Plus sekmesini seçin.
  4. “Ücretsiz Deneme” seçeneğini seçin
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Rol Oyunu

The Elder Scrolls Online Geliştiricileri Yeni DLC Hakkında Bilgiler Verdi

MMORPG

Elder Scrolls Online: Greymoor Yeni Eski Eserler Sistemini Tanıttı

MMORPG

Elder Scrolls Online: Greymoor Güncellemesi Ertelendi

MMORPG

The Elder Scrolls Online PS4, Xbox One ve PC'de Belirli Bir Süre Ücretsiz Oynanabilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord, En İyi Atölye Yerleri