EtkinlikNişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile, Crescent Moon Etkinliğini, Yeni Silah Oyunu Varyasyonunu Başlattı

Call of Duty Mobile’da bu hafta, Herkes İçin Ücretsiz ve yeni bir Gun Game stili olan yeni eşyalara dikkat edin.

Call Of Duty Mobile’ın beşinci sezonu olan Steel Legion, bu hafta Crescent Moon etkinliği ile devam ediyor ve yeni gök temalı öğeler getiriyor. Yeni bir sınırlı oyun modu yayında ve Steel Legion sezonu ödülleri hafta boyunca devam ediyor.

Crescent Moon ürünleri arasında Zero’nun Sultana kostümü, The Metallic Mist RUS-79U görünümü ve Crescent Moon temalı paraşüt, kanat takımı, sırt çantası, el bombası ve flashbang yer alıyor. Activision henüz nasıl açılacaklarını belirtmemiş olsa da, Crescent Moon 21 Nisan’da yani bugün başlayacak. Activision’un blog yazısı oyunculara “bu temalı içerikleri nasıl elde edeceklerini öğrenmek için oyuna girmeleri” talimatını veriyor.

Herkes için Ücretsiz oyun modu, sınırlı bir süre için tekrar kullanılabilir, oyuncuları bir takımdan veya ortaktan herhangi bir yedek almadan yeteneklerini test etmeye yönlendiren bir moddur. Herkes için Ücretsiz, bu sefer sadece 23 Nisan’a kadar kullanılabilir, bu yüzden çabuk olun.

Eğer bir takımla oynamayı tercih ediyorsanız, aynı kurallara sahip Gun Game modu’nda yeni bir içerik olan Gun Game Team Fight’a göz atın.

Daha fazla ganimet elde etmek için AK-47 Jade kamuflajı 28 Nisan’a kadar Tenacity Rewarded yarışmasıyla kazanılabilir, ayrıca haftalık ve günlük mücadeleleri tamamlayan oyuncular için Steel Legion süresi boyunca düzenli sezon ödülleri devam edecek.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant Sıra Devre Dışı Sorunu Ve Çözümü

KorkuNişancı Oyunu

Alan Wake 2'yi bitirmek ne kadar sürecek?

Nişancı OyunuRehber

Battlefront 2 Fare İmleci Hatası Nasıl Düzeltilir?

Nişancı Oyunu

Payday 3 Oynanış Fragmanı Bu Yaz Yayınlanacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Valorant Rehberi: Yeni Başlayanlar İçin En İyi Ajan Hangisi?