AksiyonGTA 5Rol Oyunu

GTA Online Herkese Oyun İçi Para Dağıtıyor

Rockstar Games, devam eden COVID-19 krizi nedeniyle Grand Theft Auto Online oyuncularına evde kalmaları, oyunda kalmaları için destek veriyor. GTA Online’ın arkasındaki ekip, Nisan ayı boyunca oyuna giriş yapan tüm oyunculara bir miktar oyun parası vereceğini açıkladı. Bu, doğrudan Maze Bank hesaplarına gönderilen 500.000 $’lık tek seferlik bir ödeme olacak, ancak hesabınıza gelmesi yedi gün sürebilir. Rockstar’ın GTA Online oyuncularının bu zorlu dönemde eğlenmesini sağlamak için yapabileceği sadece küçük bir şey.

Rockstar’ın oyuncuları meşgul etmek için yaptığı tek şey oyunculara GTA $ vermek. Bununla birlikte Perşembe günü, Rockstar ayrıca özel bir GTA Online Arena Savaşı etkinliği açıkladı. Arena Savaşlarına katılanlar genel ödülleri 3 kat olarak kazanacaklar. Arena Savaşlarında yeni başlayanlar Arena Atölyesi’nde ve diğer ilgili yerlerde indirim alacaklar. Üç katı GTA $ ve RP ödülleri oyunculara oldukça katkı sağlayacaktır.

gta online ücretsiz para

Mevcut yarışma süresince Time Trial: Sawmill ve RC Time Trial: La Fuente Blanca’da üç katı ödül kazanılacak. Simeon’un GTA Online’ın görevlerinden biri olan Premium Deluxe Repo Work’ten bonus ödülleri almak isteyenler için 2x GTA $ ve RP alabilecek.

Bunlar ilginizi çekmedi ya da yeterli gelmedi mi, GTA Online’da birkaç indirim daha var. Arena Sasquatch aracı, Ocelot Stromberg, Grotti X80 Proto, Invade & Persuade RC Tankı ve RC Bandito çeşitli oranlarda indirimli olarak sizlere sunuluyor.

GTA Online, oyunculara yakında alacakları bu ücretsiz parayı harcamak için birçok farklı yol sunuyor. Ayrıca yakın zamanda çıkacak yeni eşya ve indirimler de GTA Online’da bu ücretsiz parayı harcamanız için sizlere sunulacaktır.

Rockstar Games çalışanları evde olmasına rağmen hala iş başında olduklarını gösteriyor. İster Rockstar’ın bir sonraki büyük oyunu, Grand Theft Auto 6 veya başka bir şey üzerinde çalışıyor olsunlar, ister Grand Theft Auto Online veya Red Dead Online için etkinlikleri ve içerikleri bir araya getirsinler, Rockstar işleri halleder her şekilde işleri yolunda götürmeyi başarıyor.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Rol Oyunu

Albion Online'a Türkçe Dil Desteği Geliyor

Açık DünyaAksiyonRol Oyunu

Grand Theft Auto 6 Gelişmenin Son Aşamalarında. Rockstar Geliştiricileri Ofislere Dönüyor

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends Duos Modunu Kalıcı Olarak Geri Getiriyor