Battle RoyaleSavaş Oyunları

Call of Duty: Modern Warfare, 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Call of Duty: Modern Warfare sezon 3, 8 Nisan Çarşamba günü geliyor. Üçüncü sezon hem Modern Warfare hem de Call of Duty Warzone için yeni içerikler getirecek ve Activision’ın resmi Twitter hesabında bununla ilgili bir görsel de paylaşıldı.

Paylaşılan görsele baktığımız zaman bir kaç ipucu bizi karşılıyor. Görselde 3 yeni operatör yürüyor. Arka kısımda Ghost görünüyor. Bununla birlikte en arka planda da iki farklı harita görünüyor. Sağ alt kısımdaki haritaya baktığımız zaman Call of Duty 4’ten Backlot haritasını andırıyor. Ayrıca geliştirici ekip daha önce bu haritasına ve Village haritasına göndermeler yapmışlardı.

Call of Duty: Modern Warfare sezon 2, 11 Şubat’ta başladı ve Rust ve diğer birkaç haritayı yeniden ön plana çıkardı. Sezonun öne çıkan yeni özelliği, bağımsız bir ücretsiz oyun olarak da mevcut olan battle royale Warzone modu olmasına rağmen birkaç yeni mod da oyuna eklendi.

Bu, Warzone‘da ilk sezon geçişini göreceğimiz için, Activision’un bu mod ile birlikte bize neleri sunacağını görmek heyecan verici olacak. Önümüzdeki hafta yeni sezonun ortaya çıkacak. Bu süre zarfında Battle Pass’te ilerleyemediğiniz yerlere yüklenmeniz için son bir fırsatınız var. Pass’i tamamlayarak 1.300 Call of Duty puanı kazanabilirsiniz. Bu da bir sonraki sezon Battle Pass almak için yeterli bir miktar.

cod modern warfare sezon 3

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberWarzone

Call of Duty: Warzone İçin En İyi Grafik Ayarları

RehberWarzone

Warzone'da Zombi Olmak

AksiyonRehber

Hitman 3 Kamera ve Fotoğraf Modu

RehberValorant

Nickinizden Sıkıldınız Mı? İşte Valorant Nick Değiştirme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call of Duty: Modern Warfare 2 – Remaster Grafik Karşılaştırması