MMORPG

Amazon’un MMORPG’si New World Hakkında Yeni Oynanış ve PvP Videosu Ortaya Çıktı

#amazon #newworld #mmorpg … Amazon’un merakla beklenen MMO’su New World’ün lansmanına yaklaştıkça, geliştirici oyunda pvp içeriği ve oynanışla ilgili bazı içerikleri ortaya çıkardı.

Gerçek hayatta olduğu gibi, Amazon’un New World oyunu neredeyse savaşla eş anlamlıdır ve arazi diğer oyuncuların birleşimleri tarafından yönetilebilecek bölgelere ayrılmıştır.

Bölgeler savaşa gidebilir, hatta başkalarına kalelerine meydan okuyabilir, onu ele geçirmeye çalışabilir. Tabii ki, bu tür teşebbüslerin yürütülmesi için bol miktarda insan gücü gerekecektir, bu da başkalarının bir araya gelmesi gerektiği anlamına geliyor. New World’de, her birleşimin bir bölgeyi kontrol etmesi, Amazon’un oyunun PvP’sinin zirve anı olarak tanımladığı bir duruma işaret ediyor.

new world mmo

Temelde bir saat süren yoğun PvP savaş penceresini başlatarak, kalenin kapısını ihlal ederek başlıyor. New World oyuncuları, düşman savunmalarını azaltmak için tohum silahlarının kullanılıp kullanılmayacağına ve nasıl kullanılacağına karar vermek ve bayrağı ve günü kazanmak için kafa kafaya savaşmak zorunda kalacaklar.

Oyuncular uğraşması gereken durum ayrıca, istilalar, acımasız ordular yoğunlaştıkça ve sonunda kapılarınıza toplu olarak saldırmalarıdır.

Tıpkı PvP bölümünde olduğu gibi, düşman kapılarınızı ihlal edebilir ve bayrak için savaşabilir, bu yüzden en azından hazırlıklı olmak sizi güvenli tutabilir.

Geliştiriciye göre, istilalar New World’de oldukça sık olacak, ancak oyuncu seviyelerine, oynanan zamana veya başka bir şeye bağlı olup olmadıklarını söylemedi.

New World hala 25 Ağustos 2020’de lansman yolunda, bu yüzden önümüzdeki dönemde Amazon’un MMO’su hakkında daha fazla şey duymayı bekliyoruz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
AksiyonMaceraRol Oyunu

Atomic Heart Gameplay Videosu Yayınlandı

Lost Ark

Lost Ark: Artist Sınıfı ve 96 Kişilik PvP Modu Çıkış Tarihleri

New World

New World Artık Oyuncuların Ücret Karşılığında Sunucu Değiştirmesine İzin Veriyor

New World

Bu hafta sonu New World'ü ücretsiz oynayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Call Of Duty: Warzone Yeni Nesil Konsollarda Oynanabilecek