Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep’te Plank Station Nasıl Yapılır ve Kullanılır?

Stranded Deep oyuncularının hayatta kalma mücadeleleri sırasında buldukları odun ile yapabilecekleri bir çok şey vardır ve bir Plank Station yapmak daha da fazlasını sağlar.

PS4 ve Xbox One’da Stranded Deep’in piyasaya sürülmesiyle hayranlar oyuna yenilenmiş bir bakışla yaklaşıyor. Bununla birlikte, bu gibi hardcore hayatta kalma oyunları, oyuncunun hayatta kalmak için bilmesi gereken her şeyi her zaman açıklamaz ve genellikle belirli bir materyali kullanmanın birçok yolu vardır. Ahşap böyle bir malzemenin mükemmel bir örneğidir.

Ağaçlardan kesilen ahşap, ateş, crafting araçlarını ve daha fazlasını yapmak için çubuklara ayrılabilir, ancak kütükler, diğer yararlı eşyaları inşa etmek ve işlemek için tahtalara da yerleştirilebilir. Stranded Deep oyuncuları seyahatleri sırasında muhtemelen birkaç tahtaya rastlayabilirler, ancak bir tahta istasyonu oyuncuların onları üretmesine izin veriyor.

Plank Station, oluşturmak için çok miktarda malzeme gerektirmesine rağmen, oyuncunun yapıları inşa etmeyi veya çiftlik arazileri ve sallar gibi bazı yararlı öğeleri hazırlamayı planlaması çabaya değer.

Stranded Deep – Bir Plank Station Nasıl Yapılır

Plank Station tarifi, her şey gibi crafting menüsünde bulunabilir ve rafine bir balta, ham bir çekiç, dört çubuk, bir kütük ve bir ipt gerektirir. Çoğunlukla, bu malzemelerin elde edilmesi veya üretilmesi kolaydır, ancak oyuncular kütüğü almaya çalışırken doğranmış ahşabı çubuklara ayırmamaya dikkat etmelidir. Bu, rafine bir balta gerektirir, bu nedenle erken yapılması zordur. Tahta istasyonu oluşturduktan sonra, oyuncu logları tahtalara dönüştürmek için daha fazla crafting seçeneğine izin verebilir.

Stranded Deep – Kalas Yapımı ve Kullanımı

Plank Station oluşturduktan sonra, tahta yapmak için kullanmak inanılmaz derecede basittir. Tahta istasyonuna bir log getirin ve üretim menüsünü açın. Araçlara gidin ve oyuncuların tahta bulması gereken listenin altına doğru gidin. Tahta oluşturmak için, tahta başına ve oyuncunun Plank Station’a yakın olması gerekir. Tahta artıkları adı verilen tahtaları oluşturduktan sonra, oyuncu bunları sallar, tarım arazileri veya binalar oluşturmak için kullanabilir, böylece uzun vadede kesinlikle kullanışlı olurlar.

Umarım bir Plank Station oluşturmak, onlara barınak, yeni seyahat yöntemleri ve sürdürülebilir yiyecekler sağlayarak daha fazla oyuncunun hayatta kalma arayışına yardımcı olur ve Plank Station hazırladıktan sonra tahta oluşturma göreli kolaylığı göz önüne alındığında, oyuncuların tahta ihtiyaçları ortadan kalkacaktır.

Stranded Deep artık PC, PS4 ve Xbox One’da mevcut.

[ctu_ultimate_oxi id=”6″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord'da Yetenekler Nasıl Sıfırlanır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Komplo ve Savaş Rehberi