KorkuRehber

Dead by Daylight Mobile’da Killer Olarak Kazanmanızı Sağlayacak İpuçları

Dead by Daylight Mobile, PUBG Mobile gibi oyunların tüm kan ve şiddet izlerini tamamen Çince sürümlerinden temizlediği zamanlarda, kan ve şiddet sunan nadir oyunlardan birisi olarak dikkat çekiyor.

Dead by Daylight Mobile acımasız bir oyun. Yüksek derecede korku, korkunç düşmanlar, aralarından seçim yapabileceğiniz düzinelerce karakter ve katil. Katil, onlardan kaçanları ve hayatta kalmaya çalışanları yakaladığı zaman ise bolca şiddet ve kan sizleri bekliyor. Hoşuna gitmeyenler uzak dursun.

Katil olarak, elbette hayatta kalanlardan bir adım geride başlıyorsunuz, sizden kaçanların daha yüksek şansı bulunuyor. Katil olarak, sınırlı yetenek ve farkındalıkla, hepsi aynı anda birlikte hareket eden, birbirlerine yardım eden ve tek bir hedefe ulaşmaya çalışan dört farklı Hayatta Kalan’ı avlamalısınız.

Katil olarak oyunu kazanmak için sizlere bir kaç ipucu derledik. Sayfaları geçerek okuyabilirsiniz. Bu ipuçları, çok arsız olan Survivor’ları takip etmenize ve oyunu kazanmanıza yardımcı olacak. Bilmeniz gereken her şey için okumaya devam edin.

[ctu_ultimate_oxi id=”8″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Nişancı OyunuRehberValorant

Valorant'ta VAN 185 Hatası Nasıl Düzeltilir?

HaberKorku

Resident Evil'de İki Yeni Remake Üzerinde Çalışılıyor

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked'da Stat Puanlarını Sıfırlama

HaberKorku

Silent Hill Canlı Yayını 30 Mayıs'ta, Programda Neler Var?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Dying Light Bu Yaz Hellraid DLC’sini Alıyor