RehberRol Oyunu

Fallout 76 – Interloper Nerede Bulunur?

#games #rpg

Son yıllarda, #Fallout oyunları her zaman H.P Lovecraft’ın çalışmalarına bazı referanslar gizlemeyi başardı. Serideki üçüncü oyunda Dunwich Binası adında bir bina vardı; dördüncüsünde, #Dunwich Borers adında bir tane daha var. Her ikisi de H.P. Lovecraft ve kısa hikayesi Dunwich Horror’a doğrudan atıflardı.

Lovecraft’a gönderme yapma alışkanlığı Fallout 76’da The Interloper olarak anılan varlık ile yeniden ortaya çıkıyor. Bu garip varlık hakkında çok az bilgi var. Interloper, ne olursa olsun, sadece Point Pleasant kasabasında bulunan bir holotape’de doğrudan atıfta bulunuldu. Bu rehberde, bu yaratığın ne olduğunu ve Fallout 76 Interloper’ı nerede bulacağımızı açıklayacağız.

Fallout 76’daki Interloper nedir?

The Interloper’ın kökeni ve kesin kimliği bilinmemektedir. Bildiğimiz şey, oyunda bir tür doğaüstü varlık olarak var olduğudur. Lucky Mine Cave’de  bulunan bronz maske ile Dunwich Korku ve Shunned Evi’ne başka bir referans olabilir. Oyunda, varlığı bir holotape ve bir Mothman kültisti olan Jeff Lane adlı bir adamın bıraktığı kültist notalarda atıfta bulunulmaktadır.

Tape’de Lane, The Interloper tarafından rüyalarında ziyaret edildiğini ve çağrıldığını anlatıyor. Ayrıca varlığın da konuştuğunu ve Mothman kültünün diğer birkaç üyesini ziyaret ettiğini belirtiyor. Oyuncu daha sonra holotape’de referans verilen konumu ziyaret ederse, Lane’in tanımladığı şeylere benzer şeylerden bahseden kültist notlar bulacaklardır.

Dahası, Lane’in holotape’ında, daha fazla ziyaret ve bir delinin hikayesini dinledikten sonra, Mothman’ı basit bir yaratıktan başka bir şey olarak tanımlamaya başlar. İnsan ırkına Interloper denilen varlıktan ve hayal etmeye cesaret edince onu bekleyen bilinmeyen dehşetten daha benzer olduğunu söylüyor.

Daha sonra Jeff Lane, ona şanslı bir vizyonla çağrıldığını ve onu Lucky Mine Cave derinliklerine çağırdığını açıklar. Başkalarının Interloper çağrısını duymasına rağmen, tek başına çağrıldığını açıklıyor. Daha sonra Interloper tarafından bilinmeyenlerin kanalı olarak seçildiğini ve gizli gerçekliğin sonunda ortaya çıkacağını iddia ediyor.

Interloper, Fallout 76’da var mı?

Lucky Mine Cave derinliklerinde, oyuncu Interloper ile karşılaşacak. Bununla birlikte, şu anda canlı uykudadır ve köklerden ve asma benzeri malzemeden yapılmış insansı bir figür gibi görünmektedir. Yaratık hareket etmiyor veya saldırmıyor, oyunda gerçekten var ve hatta “Gutpuker01” editör kimliği var.

Interloper Holotape’ı nerede bulabilirim?

Fallout 76 Interloper holotape’ı kontrol etmek isterseniz, Point Pleasant’da bulabilirsiniz. Şehirde, otobüs durağının güneyinde bulunan apartman binasına gidin. İçeride bandı bir komodinde bulacaksınız. Ona ulaşmak için, bir kamyonetin çatısından atlamak ve binaya girmek için yangın merdiveni ile ilerlemek zorunda kalacaksınız.

[ctu_ultimate_oxi id=”10″]
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Palworld'de Uçan Binekler ve Onları Nasıl Alabileceğiniz Konusunda Bilgi

Hayatta KalmaRehberStranded Deep

Stranded Deep Neden Çok Zor?

Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

KonsolPlaystationRol Oyunu

Sea of Thieves'in PS5'te Dikkat Çeken Ön Sipariş Başarısının Sebepleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mass Effect Trilogy Remaster Önümüzdeki Sene Başında Çıkacak (Söylenti)