Mount & BladeRehberRol Oyunu

Mount And Blade 2’de Liderlik Yükseltme Rehberi

Mount ve Blade 2 Bannerlord’da parti büyüklüğünüzü artırmaya çalışıyorsanız, liderlik becerisini dengelemek şarttır. Oyun içi açıklama biraz kafa karıştırıcı, bu nedenle bu rehberde size Mount ve Blade 2 Bannerlord’daki liderliğin nasıl seviyesinin yükseltileceğini ve bazı ek avantajları göstereceğiz.

Liderlik Nasıl Artırılır

Liderliği dengelemek için oyun içi açıklamayı okuyorsanız, muhtemelen rütbenizi nasıl artıracağınız konusunda bilgi arıyorsunuz demektir. Açıklama, yüksek parti moralini, lider orduları ve askerleri bir araya getirerek parti boyutunuzu artırabileceğinizi belirtiyor, ancak bu ne anlama geliyor?

Bannerlord’daki liderlik becerilerinizi yükseltmek için oyunun söylediklerini yapın. Örneğin, yüksek parti moralinizi koruyun. Bunu yapmanın kolay bir yolu, envanterinizde çeşitli yiyecekler bulundurmaktır ve zaman içinde partinizin moralini artırarak liderlik seviyenizi yükseltirsiniz.

Liderliği artırmanın bir başka yolu, kazandığınız her savaştan sonra az miktarda parti morali kazandığınız için oyunda savaşlar kazanmaktır. Bununla birlikte, burada savaşları kaybetmenin parti moralini azaltacağına dikkat etmek önemlidir.

Liderliği yükseltmenin son yolu, bir ordu yaratmak ve liderlik veya vasal olarak bir Krallık’tayken ona liderlik etmektir. Bunu yapmak için ekranınızın sol alt köşesinde bulunan ve sol altta taç simgesi olan Krallık sekmesine tıklayın.

Bunu yaptıktan sonra, Ordular adlı bir sekme görmelisiniz, tıklamalı ve ardından “Ordu Yarat” seçeneğini görmelisiniz. Ardından, bulunduğunuz Krallık’ta çeşitli lordların bulunduğu küçük bir sekme göreceksiniz ve oradan ilerleyebilirsiniz. Krallıkta savaş ve komplolarla ilgili rehberimizden konuyla ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Yoldaş Partisi Nasıl Oluşturulur

Bir ordu oluşturduğunuzda, ordunuza katmak istediğiniz beyleri seçebilirsiniz. Bununla birlikte, bu partinin büyüklüğüne bağlı olarak etki maliyetine ve daha büyük gruplar daha çok Etkiye mal olur. Neyse ki, yoldaş bir parti oluşturmayı içeren bir ordu yaratmanın bir yolu var.

Bunu yapmak, arkadaşınızın partisini ordunuza ücretsiz olarak dahil etmenize izin verecektir, çünkü ordunuza katılmak için herhangi bir etki gerektirmezler. Mount ve Blade 2 Bannerlord’da yoldaş grubu oluşturmak için Krallık sekmesinin hemen yanındaki Klan Yönetimi sekmesine gidin.

Klan Yönetimi’ndeyken, Taraflar yazan sekmeyi ve ardından Parti Oluştur’u tıklayın. Buradan, hangi yoldaşı istediğinizi seçin ve onlara birlikler verin. Bunu yaptıktan sonra, krallığınızdaki tüm beyleri seçerken Ordu Yarat sekmesinde görünecekler.

Artık Bannerlord’ta liderliği nasıl dengeleyeceğiniz ve yoldaş bir parti oluşturacağınız, savaş alanına inip bazı Krallıkları işgal edebileceğiniz konusunda daha iyi bir fikriniz var!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Aksiyon

Hi-Fi Rush Sistem Gereksinimleri

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Canavalarlar Nasıl Yakalanır?

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise: Wirebugs Rehberi

Monster Hunter RiseRehber

Monster Hunter Rise Machalite Ore Nerelerde Bulunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2: Bannerlord Multiplayer Oynama Rehberi