AksiyonMacera

Lego Star Wars: The Skywalker Saga Bu Sonbahar Yayınlanacak

#starwars #lego #skywalker #games

Son söylentilere göre, TT Games’in Lego Star Wars: The Skywalker Saga oyunu bu yılın Ekim ayında yayınlanacak.

Bu haftanın başlarında, Lego Star Wars: The Skywalker Saga hakkında bazı bilgiler ve oyun için bazı görseller yayınlandı. Ancak, bilmediğimiz bir şey, çıkış tarihiydi. Şimdi, resmi olarak seriye bağlı olan Star Wars’da Bu Hafta YouTube şovunun son bölümünde, 20 Ekim’de başlatılacağı rasgele ortaya çıktı.

Gösterinin gizemli bir şekilde ortadan kalktığı için, bu bilginin verilmesi istenmiyordu. Neyse ki, Dualshockers bu bilgileri kaldırılmadan önce, böylece sizinle paylaşabildik. 20 Ekim’in Playstation 5 ve / veya Xbox Series X’in piyasaya sürüldüğü zaman olacağı konuşuluyor. Bu açıdan Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın yeni nesil konsollar için çıkış oyunu olabileceğini düşünmek gerekiyor.

 

Bununla birlikte Xbox Series X için gerçekleştirilen 3. parti çıkış oyunları gösteriminde Lego Star Wars: The Skywalker Saga’ya yer verilmedi. Bu da projenin daha tamamlanmamış olabileceğine işaret varsayılabilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitesi oyunda.org ailesinin bir üyesi olarak mobil oyunlar ve genel olarak oyunlarla ilgili içerik paylaşımı yapıyorum. Oyun oynamayı oldukça seviyorum. Rol oyunları ilgi alanım.
İlgili
RehberReturnal

Returnal'da Hile Kodlarına Erişme

Returnal

Returnal'da Ekstra Can Nasıl Alınır?

KonsolRehber

Kablosuz Kulaklığı PS5 ve Xbox Series'e Bağlama

KonsolRehber

PS5 Download Hızını Arttırma - Playstation Rehber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Assassin’s Creed Valhalla, Odyssey’den Daha Küçük ve Daha Kısa Olacak