Rol Oyunu

Mafia Trilogy’nin Yeni Fragmanı Burada

#Mafia III 2016’da piyasaya sürüldüğünden beri #Mafia serisini kaçırdıysanız, reddedemeyeceğiniz bir teklif alıyorsunuz demektir. Yayıncı #2K ve geliştirici #Hangar13 (Mafia III’ün arkasındaki stüdyo) geçtiğimiz gün #MafiaTrilogy ‘yi tanıtan bir fragman yayınladı.

2002 yılında orijinal Mafya ile başlayan bu seri, her biri farklı bir kahramanı olan üç oyun boyunca organize suç dünyasına cesur bir bakış sunuyor. Yukarıdaki fragmanda Vito Scaletta ve Lincoln Clay gibi bu karakterleri görebilirsiniz.

Mafia Trilogy bir koleksiyon mu? Görüntüler bu soruya cevap vermiyor, projenin ayrıntılarını veya kapsamını açıklığa kavuşturmayı başaramıyor. Ancak, daha fazla bilgi isteyen hayranların uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Fragman bir kaç gün içinde19 Mayıs’ta bir duyuru vaat ediyor.

Mafia ile ilgili daha fazla haberi sizlerle paylaşacağız. Fragman ayrıca buradan izlenebilir.

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked, Save Dosyası ve İlerlemeyi Başka Oyuna Aktarma

RehberRol Oyunu

No Rest For The Wicked, Sıkıştığınızda (Stuck) Nasıl Kurtulursunuz?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Çoklu Oyunculu Var mı?

RehberRol Oyunu

No Rest for the Wicked: Oyunu Durdurmak Mümkün Mü?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Apex Legends’ın Pathfinder’ı Nerfleniyor