Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons’da Diamond Sword Nasıl Alınır?

#Minecraft, oyuncularına her zaman oyun stillerine çok çeşitli araçlar ve silahlar eklemelerine izin verdi ve oyunun anlayışından bu yana Diamond Sword’dan daha büyük bir silah karşımıza çıkmadı. Asıl oyunda bu silah üç elmas, gelmesi kolay olmayan nadir bir mineral ve bir sopa kullanılarak üretilebilir. Ancak, Minecraft Dungeons’da imrenilen bir silah alma süreci orijinal oyundan biraz farklı. Bu kılavuzda, güçlü Minecraft Dungeons Diamond Sword’u nasıl elde edeceğinizi açıklayacağız.

Minecraft Dungeons’da Diamond Sword Nasıl Alınır?

Minecraft Dungeons’da diğer tüm silahlar gibi, Diamond Sword da toplanabilir bir nesnedir. Özellikle, oyuncuların silahı elde etmelerinin üç yolu vardır:

  • Creeper Woods’daki köylere yardım
  • Creeper Woods’taki kampınızın kuzeydoğusundaki bölgeyi keşfetmek
  • Seviye 4’e ulaşma

Creeper Woods yerel kısmına önceki alan Squad Coast tamamlandıktan sonra erişilebilir. Creeper Woods’dayken, oyuncu köylüleri düşman çetelerinden kurtarmakla görevlendirilecek ve bunu yaparken imrenilen silahı rastgele düşen bir eşya olarak alma şansına sahip olacak.

Diamond Sword düşüşünü tetiklemeye yardımcı olmak için, oyuncular seviye boyunca tehlikede olan beş köylüyü de başarıyla kurtarmalıdır. Bu köylülerin başarıyla kurtarılması ‘Çıkış Bul’ görevini tetikleyecektir. Bu yeni görevin başlaması, oyuncunun keşfetmesi için daha fazla alana izin veren başka bir kapı açacak ve kapının ötesine geçtikten sonra, oyuncular bir grup düşmanca çetelerle karşılaşacaklar. Düşman kalabalıklarını yendikten sonra, yenilmiş çetelerden biri potansiyel olarak istenen silahı düşürecektir.

Minecraft Dungeons Diamond Sword edinmenin ikinci şansı, Creeper Woods’u bitirdikten sonra gelir. Alanı temizledikten sonra, ana kampa geri dönün ve örümcek sürüsü gelene kadar kuzeydoğuya gidin. Yeterli miktarda sekiz ayaklı canavarları öldürdükten sonra, oyun sırtında bir göğüs bulunan bir domuz doğuracaktır. Diamond Sword’u düşürme şansı elde etmek için domuzu öldür.

Son olarak, Diamond Sword Seviye 4’e ulaştıktan sonra rastgele spawn olma yeteneğine sahiptir. Bu nedenle, yukarıdaki iki yöntemden bir Diamond Sword elde edecek kadar şanslı değilseniz, hala umut var. Bu ihtimalde Diamond Sword’un düşma şansının ne olduğunu da bilmiyoruz. Lakin yine de bir şans var.

Diamond Sword, çekirdek oyundaki en güçlü silahtır ve Minecraft Dungeons’da da çok güçlü bir silahtır. 14-22’lik bir taban hasarı ile birlikte gelir ve hasarı daha da artıran keskinlik büyüsü ile donatılmıştır. Oyundaki diğer tüm ürünler gibi, oyuncular arasında takas edilemez, bu yüzden her kılıç ayrı ayrı kazanılmalıdır.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org ailesinin strateji sever mobil oyuncusu. Tek sıkıntım telefon şarjları. O sorunu bilim çözdüğü zaman daha da rahat edeceğiz. Teknolojiye de ilgi duyuyorum. Oyunlarla ilgili içerik üretiyorum.
İlgili
RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Pity Timer Hesaplama

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Ekipman Rehberi, Hangi Kahramana Hangi Ekipman Tipi Giydirilmeli?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms'de Hediye Kodu Nasıl Girilir?

RehberStratejiWatcher of Realms

Watcher of Realms Başlangıç Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Battlefield 5’in Bir Sonraki Güncellemesi Son İçerik Güncellemesi Olacak