Minecraft DungeonsRehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons’ta Ok(Arrow) Paylaşılabilir Mi?

Son zamanların sevilen hack-and-slash #RPG ‘si #MinecraftDungeons ‘da çok fazla ganimet kazanacaksınız. Bu nedenle, bazı oyuncular sonunda okları nasıl düşüreceğini / paylaşacağını merak edeceksiniz. Bu kılavuzda, bu soruyu cevaplayacağız ve bu konuyla ilgili diğer bazı özellikleri açıklayacağız.

Minecraft Dungeons’da Oklar Nasıl Düşürülür?

Minecraft Dungeons’da okları nasıl düşüreceğinizi merak ediyorsanız, çok merak etmeyin, durumu açıklıyoruz, bu Mümkün değil. Çünkü oyun şu anda oyuncuların herhangi bir öğeyi düşürmesine izin vermiyor. Bir eşya düşürme uzmanı bu eksikliği, kılavuzumuzda Minecraft Dungeons’da eşyaların nasıl düşürüleceğini daha ayrıntılı bir şekilde araştırdı. Oyun öğeleri düşürememenin yanı sıra, oyuncular arasında herhangi bir alışveriş işlevi bulunmaz.

Bunun anlamı, oyunda herhangi bir ganimet aldığınızda, onu sizden başkasının kesinlikle alamayacağıdır – en azından şimdilik. Ancak, gelecekte envanter öğelerini değiştirmek mümkün olabilir; basit bir eşya bırakma fonksiyonu mevcut oyuncular arasında çok talep edilen bir özelliktir. Buna ek olarak, Mojang, oyunu zaman içinde geliştirmek için sürekli olarak ücretsiz güncellemeler yayınlamayı düşünüyor.

Geliştiriciler oyunu geliştirmeye niyetli olduklarından, gelecekteki bir güncellemede oyuncular arasında bir alışveriş özelliği ve / veya oyuncular arasında bir ticaret sistemi eklenebilir. Ne yazık ki, şimdilik yapabileceğimiz tek şey oyuna eşya takas ve yere atma özelliği eklenene kadar beklemek. O zamana kadar, envanterinizi dikkatlice izlemek en iyisi olabilir.

Henüz Minecraft Dungeons’a göz atmadıysanız, artık PC, PS4, Xbox One ve Switch’ten indirilebilir.

[ctu_ultimate_oxi id=”23″]
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber oyunda.org için özellikle Youtube videolarını üretmek için çabalıyorum. Özel ilgi alanım basit ama mücadeleci platform oyunları. Ayrıca Mortal Kombat X için özel ilgi duyuyorum. Mortal Kombat XI mobil oyunu merakla bekliyorum.
İlgili
Hayatta KalmaRehber

Soulmask'ta Nasıl Hızlı Seviye Atlarsınız?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Kamp Rahatlık Seviyesi Nasıl Arttırılır?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: Tech Puanları Nasıl Elde Edilir?

Hayatta KalmaRehber

Soulmask: NPC Nasıl Ehlileştirilir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Civilization 6’da En İyi Pantheon Hangisi?