RehberRol Oyunu

Mount And Blade 2: Bannerlord – Modül Mismatch Sorunu Nasıl Çözülür?

Bazı #MountandBlade2 : #Bannerlord oyuncuları, en son yamanın neden olduğu anlaşılan modül uyumsuzluğu hatası olarak bilinen oyun başlatma hatasıyla karşılaşıyor. Söz konusu hata, bazı oyuncuların oyuna kaldıkları yerden devam etmelerini engelliyor, oyunlarını oynayamıyor ve anlaşılır bir şekilde hayal kırıklığına uğratıyor. Mount and Blade 2: Bannerlord modül uyumsuzluk hatası için bir düzeltme var mı?

Module Mismatch Hatası Nasıl Onarılır

Modül uyumsuzluğu hatası yaşıyorsanız, şu anda büyük olasılıkla oldukça hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Oyuncular bu hatayla birlikte eski kayıtlı oyunlarını yüklemeye çalıştığında, bir modül uyuşmazlığı hakkında bilgi veren bir mesaj açılıyor ve doğru modülleri yüklemek isteyip istemediklerini soruyor.

mount and blade 2

Ne yazık ki, Mount and Blade 2: Bannerlord’daki modül uyumsuzluğu hatasını düzeltmek için yeni bir oyun oluşturmanız gerekecek. “Doğru” modülleri yüklemeyi seçen oyuncuların kaydettikleri oyunlarını oynamaya devam edebildiklerini belirtmek gerekir, ancak sonunda birkaç saatlik oyun süresinden sonra oyunların tekrar çöktürü bildiriliyor. Bazıları da bunun aksine daha önceki ilerlemelerine hiç ulaşamıyor.

Hatanın kaynağı, kayıtlı oyunların eski sürümde kalmasından kaynaklanıyor gibi görünüyor. Bu hatayla henüz karşılaşmadıysanız, hangi sürümü kullandığınızı kontrol ettiğinizden ve buna göre güncelleme yaptığınızdan emin olun. Oyuna sürekli güncelleme gelebileceğinden ve sizin güncelleme öncesi normal olarak zaten eski sürümde bulunduğunuz düşünülürse bu hata bizi oldukça çaresiz bırakıyor.

Ne yazık ki, yeni bir oyuna başlamak dışında, geliştiriciler yama yapana kadar bu hatayı aşmanın başka bir yolu yok gibi görünüyor. Bu arada, kayıtlı oyununuzun kaybolmasını istemiyorsanız, farklı bir oyun oynamayı düşünebilirsiniz. Ancak, seçim gerçekten sizin!

Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
Mobil OyunRehberStrateji

Clash of Clans'da Bir Klana Nasıl Katılırsınız?

Hayatta KalmaRehberValheim

Valheim gümüşü nasıl elde edilir ve eritilir?

Battle RoyaleFortniteRehber

Fortnite'da Kasa Anahtarları nasıl bulunur?

Forza Horizon 5Yarış Oyunları

Forza Horizon 5'te Maksimum Rütbe ve Prestij Seviyeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Onumaya Değer
Fortnite, Bölünmüş Ekran (Split-Screen) Nasıl Oynanır?