Mobil OyunNişancı Oyunu

Call Of Duty Mobile Sezon 6 Yol Haritası ve Gelecek Planları

#Activision, bu sezon #CallofDutyMobile ‘a gelen her şeyin bir taslağını yayınladı ve yeni sezonlar başlamadan önce benzer ana hatlar göreceğimizi söylüyor.

Call of Duty Mobile geçtiğimiz günlerde batı temalı sezon güncellemesi Once Upon a Time in #Rust ‘ı yayınladı. Ancak, mobil oyunun, geniş kapsamlı bir içerik yol haritasında belirtildiği gibi, önümüzdeki aylar için çok daha fazla şey planlanıyor. Bu, yeni mevsimsel zorluklar, yeni bir etkinlik ve daha fazlasını içeriyor. Ayrıca gelecekteki içeriği duymadan önce beklemek zorunda kalmayacaksınız, bu yüzden neredeyse her zaman bir sonraki için sabırsızlanacağınız bir şey olacaktır.

Yol haritası resmi, önümüzdeki birkaç hafta içinde gelen tüm içeriğe hızlı bir genel bakış sunar. Sol taraf, sezon güncellemesiyle birlikte gelen genel yeni içerilere ayrılırken, sağ taraf, sezonun geri kalanında gelmeye devam edecek diğer eklemelerin ana hatlarını çiziyor. Bunlar arasında Mayıs ayı ortasındaki Saloon çok oyunculu haritası, 1v1 Düello ve Taktik Bombası Cryo var. Poltergeist sınıfı daha sonra Mayıs ayı sonlarında gelecek.

Stüdyo ayrıca bu yol haritalarının gelecek sezonların lansmanından önce oyunculara neler geleceğine hızlı bir genel bakış sunmak için sunulacağını belirtti.

Şu anda benzersiz ödüller için işlem yapmak üzere Battle Royale veya Kill Confirmed modlarında altın toplamanızı sağlayan Gold Rush etkinliğine katılabilirsiniz. Artık Black Ops oynamaktan tanıyabileceğiniz destansı bir karakter olan RUS-79U Dustkicker ve Scarlett’i açan yeni bir çekiliş mevcut.

Önümüzdeki yeniliklere gelince, ilk turu zaten bitirenleri tatmin etmek için daha fazla sezon zorlukları ortaya çıkacak. Uzun vadede, bir çeşit revize edilmiş ilerleme sistemi, zaten maksimum seviyeye ulaşmış olanlara daha uzun soluklu bir yolculuk bizlerle olacak

Call of Duty Mobile “Once Upon a Time in Rust” Season

 • 29 Nisan – 14 Mayıs : 2v2 Showdown Mode (MP)
 • 8 Mayıs – 21 Mayıs : Gold Rush etkinliği başlıyor
  • Kill Confirmed ve Battle Royale modunda etkin olacak
 • 8 Mayıs  10 Mayıs : Winner Bonus
  • Bütün Mayıs boyunca Ranked modda etkin olacak
 • 13 Mayıs – 19 Mayıs : Free For All mode (MP)
 • 14 Mayıs : Yeni Sezon Mücadeleleri
  • Yen SMG, Cordite, Ödemeli ve ücretsiz seçenekler
 • Her Perşembe : CODM World Championship Qualifier haftası başlıyor
Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Nişancı OyunuRehber

Helldivers 2'de Automatonları Nasıl Öldürürsün?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2: Gambit Rehberi (Türkçe)

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2'de Breakneck Tüfek Nasıl Alınır?

Destiny 2Nişancı OyunuRehber

Destiny 2 Balıkçılık Rehberi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Mount And Blade 2’de Liderlik Yükseltme Rehberi