Rol Oyunu

Mount & Blade 2: Bannerlord Tek Oyunculu Macerası Detaylandı

Mount & Blade II: Bannerlord, TaleWorlds’teki ekip tam sürümden önce son e1.2.0 güncellemesinde olduğu gibi oyuna ince ayar yapıyor ve bu nedenle oyun erken erişimde. Bu yıl Steam’in en oyunlarından birinin keyfini çıkaran oyuncular ve eyleme geçmek isteyenler için TaleWorlds şimdi tek oyunculu ve motor iyileştirme planlarını ayrıntılı olarak açıkladı.

En önemli değişikliklerden bazıları, ana hikayeden ayrı olarak yeni bir Krallık oluşturma seçeneğini olarak karşımıza çıkıyor. Bu, politikalarınızı oluşturmanıza ve savaş ilan etmenize veya diğer krallıklarla barışmanıza olanak tanıyan bir sanal alan moduyla mümkün olacaktır.

Tek oyuncunun hikayede, harita muhabbetleri, gizlenme ve sağlık sisteminin simüle edilmesiyle birlikte daha fazla içerik alacak.

Savaş sistemi sıralamaları, kullanıcı arayüzünü iyileştirmek ve diğer görevler için AI programlamasının revizyonu yapılacaktır. Genel performans, hataları düzeltmeleri ve savaş nidaları gibi mevcut savaş durumunu yansıtan daha dinamik savaş efektleri eklemek için optimizasyon yapılacak.

Önemli motor değişiklikleri, oyun boyunca ani yükselmeler, büyük saha ve kuşatma savaşı için FPS geliştirmeleri, Editör’ü tekrar oynatma ve modifikasyon araçları ve belgeleri yenilik ve değişiklikler de karşımızda olacak. Tüm yol haritasına buradan göz atabilir ve muhteşem savaşa girmeden önce Mount & Blade II: Bannerlord’un tüm planlarını keşfedebilirsiniz.

Yazar Hakkında

oyunda.org kurucusu olarak en çok oyun oynamayı, hızlı hayatın gereği bunu mecburen telefondan yapmayı seven biriyim. Ayrıca teknoloji ve mobil oyunlar hakkında içerik üretmeyi de seviyorum. Bir Youtube kanalım var ve burada da mobil oyunlarla ilgili içerikler yayınlanıyor.
İlgili
Rol Oyunu

Mount And Blade 2 Bannerlord'da Bir Lord Nasıl İnfaz Edilir?

RehberRol Oyunu

Mount and Blade 2 : Bannerlord - Köle Nasıl Alınır ve Nasıl Satılır?

Rol Oyunu

Mount and Blade 2 : Bannerlord - Zorluk Seviyesi Nasıl Değiştirilir?

Rol Oyunu

Mount And Blade 2 : Bannerlord - Hangi Kültür Daha İyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
The Total War: Warhammer 2’nin Fragmanı Etkileyici Görünüyor