Battle RoyaleRehber

Modern Warfare – Client Command Overflow Nedir?

En son #CallofDuty oyuncuları bir kez daha İstemci Komut Taşması (Client Command Overflow) şeklinde oyun durdurma sorunları yaşıyor. Hata şu anda oyuncuların oyunu oynamasını engelliyor. Daha da kötüsü, sorunun #Warzone ‘a da taşındığı görülüyor. Peki, İstemci Komut Taşması (Client Command Overflow) Modern Warfare hatası nedir ve bir düzeltme var mı?

İstemci Komut Taşması Modern Warfare Bug Nasıl Onarılır?

Modern Warfare ve Warzone oyuncuları oyun yükleme ekranındayken hatalarla karşılaşıyor. Bunlardan birisi yükleme sırasında oyunun hata vermesi ve oyuncuyu ana menüye geri göndermesidir. Burada hata mesajı bizş karşılıyor. Hata: İstemci Komut Taşması. Client Command Overflow

call of duty warzone

Şu anda, her iki oyunda da hata hakkında çok fazla şey bilinmiyor, ancak Modern Warfare’deki İstemci Komut Taşması hatasına büyük olasılıkla sunucu sorunları neden oluyor. Bazı kullanıcılar, bazı oyun farelerinde bir fare tekerleğini hızlıca silahlandırmanın bir sonucu olduğunu öne sürüyor.

Bu kılavuzda, Modern Warfare ve Warzone’daki İstemci Komut Taşması hatasını çözebilecek çeşitli seçenekler göstereceğiz. Sorunu çözmek için burada listelenen adımları izleyin:

  • Oyundan çıkın ve Battle.net’i tamamen PC için yeniden başlatın. Konsoldaysanız sisteminizi yeniden başlatın
  • Oyun dosyalarını doğrulama – Başlatıcıda oyunu seçin, seçenekleri tıklayın ve ardından “Tara ve Onar” ı tıklayın
  • Bu iki adım sorununuzu çözmediyse, oyunu her zaman yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Ancak, bu çözüm sorunu hala çözmezse, yalnızca geliştiricilerin çözebileceği bir sorun olabilir.
Selvi K.
Yazar Hakkında

Mobil Oyun Haber sitemiz oyunda.org için mobil oyunlar ve PC oyunları için içerik üretiyorum. Videolara destek oluyorum. İlgi alanım bulmaca oyunları olmasına rağmen diğerlerine de ilgim oldukça yüksek.
İlgili
RehberRol Oyunu

The Iron Golem Artifact Nasıl Alınır? Minecraft Dungeons Rehber

RehberRol Oyunu

Fallout 76 - Marine Armor Helmet Nasıl Alınır?

RehberRol Oyunu

Minecraft Dungeons Eşyaları Takas Edilir Mi?

AksiyonRehber

Maneater, The 100 Percent Glitch Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Onumaya Değer
Monster Hunter World – Flying Wyverns Nerede Bulunur?